399c18c-p1230166На черговій сесії Турківської міської ради депутати відмовилися прийняти на баланс пам’ятники Тарасу Щевченку, Степану Бандері та воїнам-афганцям з балансу районної ради та відділу культури і туризму. Пам’ятники стоять на території міста.
Депутати міської ради виступали, що вони за, але при умові, що всі приміщення спільної комунальної власності громад Турківщини на території міста будуть передані також на баланс міської ради. Як можна у цьому питанні взагалі торгуватися?. Що за мораль в стінах міської ради?

 


рішення 88Думаємо, що приміщення трьох шкіл, школи – інтернату, приміщення дитячого відділення, колишньої терапії та приміщення Турківського районного Народного дому, приміщення тієї ж районної ради вже давно можна було б передати міській раді. Нехай утримують це майно, можливо це піде їм на користь.
Передати, напевно, потрібно і фінансування всіх цих установ. Все йде до того, що громада сама повинна вирішувати, як жити дальше. Але чи вистачить тоді коштів на утримання установ міської ради?
Цікаво, чому депутати міської ради не ставлять питання про передачу місту приміщень ліцею (обласна комунальна власність), залізничної станції, приміщень прокуратури, суду, ветлікарні, центру зайнятості (державна власність) ?

Схожий запис

1 коментар

  1. Чому знову всі спішать на перед батька???? І вже тепер роблять висновки ви перадайте а дальше побачимо. І чому райрада дае те що треба утримувати, а не те на чому ще можна заробити ????? Райрада це зборище недобитків всіх партій, і конфесій !!!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *