скачанные-файлы2Протягом січня  директором  Центру  та фахівцями із соціальної роботи здійснено 8 візитів   та складено 8 оцінок потреб дитини та її сім’ї  по м.Турка в сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах . На облік  взято 6 сімей, в яких проживає 13 дітей. В більшості  в цих сім’ях існують проблеми  залежності від алкоголю, безвідповідальне ставлення до виховання дітей. Згідно заяв сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах  під соціальний супровід  взято  3 сім’ї, в яких виховується 6 дітей. Здійснено 4 візити та надано 12 соціальних послуг. З батьками була проведена індивідуальна профілактична робота щодо належного виховання дітей та покращення санітарно – гігієнічних умов проживання.

Здійснено 1 візит в сім’ю демобілізованого учасника АТО м.Турка  та складено соціальний паспорт, заведена  картка обліку роботи з сім’єю (особою). Проводились індивідуальні  консультації з питань психологічної підтримки та стану здоров’ю.  Протягом січня було надано 12 індивідуальних консультацій демобілізованим учасникам АТО.

20.01.2016 року в смт. Бориня спільно  з управлінням соціального захисту населення, територіальним центром  та з головою селищною ради  відбулася зустріч  з переселенцями з Автономної Республіки Крим.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *