10612939_1453734121566106_2462394093238963088_nУ рамках проекту з 18 до 25 серпня 2014 року відбувся навчальний візит до міста Познань Великопольського воєводства Республіки Польща  Сянківського  сільського  голови –  Степана   Василечка та контактна  особа  ТРГО ” Агенція  регіонального  розвитку  Турківщини” – Миколи  Лила. До участі в заході долучились  органи місцевого самоврядування Львівської області та представники громадських організацій, які в майбутньому зможуть брати участь у написанні та реалізації різних соціальних проектів.
На прикладі розвинених європейських країн ми побачили, що для успіху радикальних реформ потрібні фахівці у сфері державного управління, місцевого самоврядування тощо.
Відтак, в рамках проекту «Підтримка демократичних змін в Україні шляхом активізації громади в організації самодопомоги» відбувся цикл зустрічей із польськими представниками органів місцевого самоврядування, що працюють у сфері соціальної політики, також тренінги для підвищення компетенції з організації самодопомоги, пов’язаної, зокрема, із соціальною та медичною допомогою.

Микола Лило – консультант з транскордонного співробітництва  та  розвитку  громад  Турківської  районної ради.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *