rozvitokЗапрошення до участі у Конкурсі

  1. Організація громади «Агенція місцевого розвитку села Нижній  Турів» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують кваліфікованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання робіт в межах Мікропроекту «Енергозберігаючі заходи у школі села Нижній Турів Турківського району Львівської області» за адресою: Львівська обл., Турківський район, с.Нижній Турів, вул.Дорошенка,6. Загальнобудівельні роботи: заміна дерев’яних вікон на металопластикові, встановлення підвіконників та зливів, облаштування відкосів.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

  1. Тендерну документацію безкоштовно можна отримати за адресою: Львівська обл., Турківський район, с.Нижній Турів, вул,Дорошенка,6, Нижньотурівський НВК. Пропозиції повинні залишитись чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 11.00 год. 10 березня 2016 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
  2. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою: Львівська обл., Турківський район, с. Нижній Турів, вул. Дорошенка, 6, або за телефонами 0956376615 – Вовчанський Віталій Семенович.

 

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *