imagesСесію розпочав головуючий із короткої інформації про останні події що стосуються нашого міста та наголосив на можливості транскордонного співробітництва в планах пошуку “міст побратимів” та добросусідства з (Czarna Góra) Бещадського повіту Підкарпатського воєводства Республіки Польща, як на початок.

Головою комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності та гуманітарних питань Гвоздінським О.Я. вручено присутнім депутатам Кодекс депутатської етики, закликано ознайомитися з ним і дотримуватися його норм під час виконання функцій і повноважень в інтересах територіальної громади.

Також у звязку з проведенням 08.03.2016р. о 14.00год. в парку біля Ратуші Дня зустрічі пташок, запропоновано приєднатися до хорошої події. Організувати у своїх сімях разом з внуками, альбо дітьми виготовлення та оздоблення шпаківні та приходити родинами до парку де буде проведено закріплення та нагородження кращих робіт.

Порядок денний:
1. Про розгляд заяви Шияна Р.О. (БЮДЖЕТНА КОМІСІЯ)
2. Про затвердження Програми «Проведення культурно-масових і спортивних заходів, відзначення пам’ятних дат та ювілеїв, вітання та вшанування видатних людей». (БЮДЖЕТНА КОМІСІЯ)
3. Про уточнення коштів по спеціальному фонду (бюджет розвитку). Для коригування проектно – кошторисної документації «Будівництва полігону твердих побутових відходів в сумі 10 000 грн.» (БЮДЖЕТНА КОМІСІЯ)
4. Про виділення коштів на спів фінансування мікропроекту Львівської обласної ради по освітленні вулиці Шевченка LED лампами в сумі 55 131 грн. (БЮДЖЕТНА КОМІСІЯ)
5. Про уточнення коштів по спеціальному фонду (бюджет розвитку). Для виготовлення додаткової проектно-кошторисної документації до проекту «Покращення умов надання освітніх послуг для громади м. Турки. Першочергові заходи по капітальному ремонті та енергоефективності ДНЗ №1, закупівля обладнання, навчання громади в сумі 90 000 грн.»(БЮДЖЕТНА КОМІСІЯ)
6. Про внесення змін в рішення №238 від 11.02.2016 р. (БЮДЖЕТНА КОМІСІЯ)
7. Про затвердження Програми поліпшення сервісу обслуговування платників податків Турківського відділення Самбірської ОДПІ та виділення коштів в сумі.
8. Відповідь відділу містобудування та архітектури по встановлення дитячого майданчика по вул. І.Франка.

Олександр  Гвоздінський – депутат  міської  ради  від  ПП  “Об’єднання  “САМОПОМІЧ”.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *