imagesРОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

26.01.2016                                            м.Турка                                                      №15

Про розроблення детального плану території під

будівництво кварталу індивідуальної дачної забудови

в урочищі «Ровіні» за межами с.Мохнате,

Мохнатської сільської ради, орієнтовною площею 2,8000 га

 Відповідно до статей 6, 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року             №290 (зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 грудня 2011 року за №1468/20206) та клопотання Мохнатської сільської ради                                   від 28 грудня 2015 року №140:

  1. Надати Мохнатській сільській раді дозвіл на розроблення детального плану території під будівництво кварталу індивідуальної дачної забудови в урочищі «Ровіні» за межами с.Мохнате, Мохнатської сільської ради, орієнтованою площею 2,8000 га.
  1. Врахувати детальний план території (зазначений в пункті 1 розпорядження) району при розробленні землевпорядної документації під будівництво кварталу індивідуальної дачної забудови в урочищі «Ровіні» за межами с.Мохнате Мохнатської сільської ради, як діючу містобудівну документацію.
  1. Один примірник проекту детального плану території, зазначеного в пункті 1 розпорядження, надати у відділ містобудування та архітектури районної державної адміністрації з метою архівного зберігання та використання при веденні містобудівного кадастру.
  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова                                                                             О.М.ЛАБЕЦЬКИЙ

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *