НЕЛЕГАЛИ НАМАГАЛИСЯ ПЕРЕЙТИ КОРДОН У ЛОПУШАНЦІ.

65752У Польщі затримали завдяки попередженню з Мостиського загону вихідців із Чечні. У результаті проведення спільних заходів  прикордонники  України та Польщі в черговий раз викрили канали незаконного переміщення людей до країн ЄС. Викриттю каналів сприяв оперативний обмін інформацією між прикордонними підрозділами двох країн, які провели термінові оперативно-пошукові заходи та затримали порушників на гарячому.

Прикордонники Мостиського загону відслідкували рух громадянки України, яка намагалась поза пунктами пропуску перетнути державний кордон у Польщу на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Лопушанка». Про це негайно повідомили польську сторону.

Як пояснила затримана громадянка, котру спинили українські прикордонники за кілька сотень метрів від держрубежу, для офіційного перетину кордону у неї не було документів. Прикордонники ж Польщі провели пошукові дії на своїй території та затримали навпроти цієї ділянки кордону громадянина Франції.

Попередньо встановлено, що француз був оформлений на виїзд з України напередодні в пункті пропуску «Смільниця» прикордонниками Мостиського загону. За попередньою інформацією цей громадянин очікував на польській території громадянку України. Нині триває перевірка.

Крім того, ще один канал переміщення осіб до країн ЄС був виявлений на ділянці відділу «Смільниця» в ході перевірки українськими прикордонниками попередніх оперативних даних та встановлення кола можливих причетних до даного правопорушення. Про це прикордонники Мостиського загону повідомили польських прикордонників, в результаті чого порушників було затримано під час реалізації їхнього злочинного задуму.

В автомобілі «ВМW Х-5», яким вони прямували, знаходилися як організатори, так і особи, яких вони переправляли. Всього в автомобілі було двоє громадян Швеції, троє громадян Росії та одна особа без документів.

Попередньо встановлено, що всі вони є вихідцями з Чечні. По даному правопорушенню також триває додаткова перевірка.

Попередньо встановлено, що всі вони є вихідцями з Чечні. По даному правопорушенню також триває додаткова перевірка.

Про це повідомили сьогодні, 28 лютого, на сайті Державної прикордонної служби України.

dailylviv.com

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *