DSC_07923 березня, в приміщенні Турківської районної ради, за участі голови райдержадміністрації Олександра Лабецького, голови районної ради Володимира Лозюка та членів бюджетної комісії відбулось засідання бюджетної комісії. Одне з питань  звучало питання виконання зведеного бюджету за лютий 2016 року та порівняння до відповідного періоду минулого року.

Під час виступу заступник начальника – начальник Турківського відділення Самбірської ОДПІ Марія Павлович зазначила: «За лютий місяць 2016 року платники Турківського відділення Самбірської ОДПІ сплатили до Зведеного бюджету України податків та зборів на суму 5,3 млн. грн., що на 1,6 млн. грн. більше ніж в лютому 2015 року».

При цьому, до Державного бюджету України надійшло 1,6 млн. грн., що дорівнює аналогічному періоду минулого року. Місцеві бюджети протягом лютого 2016 року отримали 3,8 млн. грн., що перевищує показники лютого 2015 року на 1,7 млн. грн.

Крім цього, Марія Павлович зауважила, що ПДФО у лютому 2016 року надійшло на суму 3,1 млн. грн., що на 1,1 млн. грн. більше ніж в лютому 2015 року. Військового збору надійшло 0,3 млн. грн., що перевищує  показники лютого 2015 року на 0,1 млн. грн.. Надходження ПДВ за лютий 2016 становить 0,1 млн. грн., що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 0,001 млн. грн. більше.

Позитивна динаміка у сплаті податків характеризує як стан надходжень до державного бюджету, так і сплату податків до місцевих бюджетів.

На завершення свого виступу Марія Павлович підкреслила, що більшість платників податків демонструють своє відповідальне ставлення до свого громадянського обов’язку щодо сплати податків. Також, Марія Іванівна висловила щиру подяку всім сумлінним платникам податків,та зазначила, що своєчасна та повна сплата податків і зборів до бюджетів усіх рівнів – це одна із передумов покращення  фінансової стабільності та добробуту нашої країни та кожного  громадянина зокрема.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *