12795385_1680990405472362_71754143860106646_nВ останньому номері журналу “Форбс” опубліковано статтю “Чиста енергія Галичини”. Журналісти розмовляли з одним із авторитетних осіб у галузі відновлювальної енергетики в Україні Максимом Козицьким. Цей факт не привернув би нашу увагу, якби Максим Козицький не мав стосунку до нашого району.
Минув рік, як у Старому Самборі запрацювали вітряки, а директор “Еко-Оптіми” – компанії, що їх споруджувала – якраз Максим Козицький. Власне, за час діяльності у районі цієї компанії він же став і головою Ради розвитку Старосамбірщини. Спільно з громадською організацією “Старосамбірщина-3000” зреалізували в районі ряд добрих справ.
Знаєте, віриться, що такі успішні люди, що здійснюють діяльність на території нашого району, таки зможуть немало зробити задля розвитку нашого краю.


Мало розуміюся у енергетиці, однак таки довіряю журналу “Форбс”. Втім, довідка для наших читачів: “Форбс” – це американський діловий журнал, один із найавторитетніших і найвідоміших економічних друкованих видань у світі. Заснований ще в 1917 році. Журнал відомий завдяки рейтинговим спискам найзаможніших людей світу, пише про історії успіху і поразок підприємців, нові ідеї для бізнесу та інвестицій, публікує авторитетні рейтинги. Forbes має доступ до перших осіб компаній, політиків і лідерів та отримує інформацію від найбільш обізнаних джерел.
З березня 2011 року видається українська версія журналу. На жаль, російською мовою. Так от: Максим Козицький на обкладинці цього видання. А це таки показник.
Марія КУЗЬМИН.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *