68854980Звіт про роботу Турківської міської ради за кінець грудня, січень і початок лютого 2016 року.
1. Завезено 35 тон щебню і засипано ями по вул. Шевченка (дорога від Центру зайнятості до стадіону).
2. Завезено 15 тон щебню і засипано ями на початку вул.Джерельної.
3. Завезено 5 тон щебню і засипано ями по вул.Шептицького.
4. Завезено 5 тон щебню і засипано ями по вул.Січових Стрільців (біля смітників).
5. Частково проведено роботи по заміні лампочок вуличного освітлення, роботи будуть продовжені.
6. Залучено додаткові інвестиції по двох проектах. На даний час виготовляються проекти з УФСІ по реконструкції водогону – додаткова угода на 1250 000 грн. (з них 250 000 гроші міської ради), та додаткова угода з УФСІ по будівництву модульної системи біологічної очистки стічних вод та каналізації у ДНЗ №1 – 1100 000 грн. ( з них 220 000 грн. гроші міської ради).
7. Проведено робочі зустрічі з потенційним інвестором з м.Дніпропетровськ і досянуто домовленості про його участь у конкурсах на:
• комплексне будівництво забійного цеху, та м’ясопереробного заводу у м.Турка, та відгодівельних пунктів у межах району (проект передбачає залучення європейських партнерів і будівництво за євростандартами);
• будівництво п’яти критих комплексних автобусних зупинок у місті;
• будівництво торгових рядів по вул.Міцкевича ( до залізничного вокзалу);
• будівництво торгових рядів на Майдані Шевченка (вздовж залізничного мосту), та будівництво приміщення для музею Бойківщини коштами інвестора.
На сьогоднішній день тривають роботи з оформлення відповідної документації.
8. В телефонному режимі досягнуто домовленість із підприємцем з Івано – Франківської області Михайлом Стовп’яком про можливість відкриття у місті цеху по прийому і переробці лікарських трав і ягід (філія). Є місцевий підприємець, який готовий займатися цією справою, є приміщення, є технолог. Очікуємо в цьому місяці на приїзд п. Стовп’яка і оформлення відповідних документів. В цій справі велику допомогу надала жителька м.Турка, знавець лікарських трав, поет Оксана Павлик.
9. В департамент розвитку та експлуатації житлово–комунального господарства Львівської ОДА поданий проект «Покращення екологічної ситуації в м.Турка завдяки оновленню галузі ЖКГ.» Техніко-економічне обґрунтування 2016р. Сума 1222.5 тис.грн. Проект передбачає закупівлю сміттєзбиральної машини для обслуговування євробаків, закупівлю 100 євробаків та будівництво двадцяти площадок для контейнерів. . Скеровано звернення до депутата обласної ради Дзюдзя М.С. про лобіювання даного проекту.
10. Спільно з ГО “Майдан Турківщини” організовано і проведено Різдвяні благодійні ярмарки. Зібрано 11000 грн. для потреб учасників АТО, вихідців із Турківського району.
11. Подано на затвердження у Львівське містобудівне управління генеральний план м.Турка. Проводяться роботи по затвердженню розширених меж міста.
12. Виділено землю під будівництво гаражів для семи учасників АТО.
13. Придбано тверде паливо для одного учасника АТО.
14. Проведено робочу зустріч у Львові із президентом Федерації ударного спорту України Романом Гуцом, на якій досягнута попередня домовленість про проведення у м.Турка Відкритого чемпіонату міста з ударного спорту. 5 лютого з робочим візитом Роман Гуц відвідав місто . Під час зустрічі були обговорені організаційні питання та визначено дату проведення Відкритого чемпіонату міста – 19 березня. Співорганізаторами змагань виступає Турківська міська рада, ГО «Майдан Турківщини».
15. Завершуються роботи по відкриттю офіційного сайту Турківської міської ради. Зараз йде розробка дизайну та наповнення інформацією відповідних розділів сайту.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *