p_turka_600Сьогодні під керівництвом голови районної ради Володимира Лозюка відбулось засідання президії райради.  

Депутати погодили порядок денний чергової сесії райради, проекти рішень та зміни, які вносилися під час засідань постійних комісій. 

Зокрема, під час засідання президії було заслухано звіт голови  Турківської  ЦКРЛ про  розподіл субвенції між  двома  лікарнями.

Також було розглянуто проекти  районних програм розвитку установ  району на 2016 рік.

З-поміж іншого, депутати районної ради обговорили питання щодо внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2016 рік», про вихід  районної ради  із засновників газети  «Бойківщина» з 01 січня 2018 року, про  звернення  до   обласної ради  про недопущення  скорочення  ліжко-місць у лікарнях, про запровадження  системи  електронних закупівель  через сайт PROZORO.

Порядок денний чергової  сесії.

 1. Про причини відсутності депутатів на позачерговій ІІІ позачерговій сесії Турківської районної ради VІІ скликання.
 2. Про результати розгляду депутатських запитів, поданих на  ІІ та   ІІІ позачергових  сесіях  Турківської районної ради VІІ скликання.
 3. Інформація начальника Турківського відділення поліції Самбірського відділу поліції про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Турківського району.
 4. Звіт про виконання районного бюджету Турківського району за 2015 рік.
 5. Про внесення змін до рішення сесії від 28.01.2016 року № 43 « Про внесення змін до рішення №29 ІІ позачергової сесії Турківської районної ради VІІ скликання від 25.12.2015 року «Про районний бюджет Турківського району на 2016 рік»
 6. Про виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку району за 2015 рік.
 7. Про Програму соціально-економічного і культурного розвитку району на 2016 рік.
 8. Інформація голови Турківської районної державної адміністрації щодо нового перспективного плану об’єднання громад району.
 9. Звіт голови Турківської районної державної адміністрації про використання коштів з резервного фонду районного бюджету за 2015 рік.
 10. Про Програми розвитку установ і організацій Турківського району на 2016 рік.
 11. Про делегування повноважень Турківській районній державній адміністрації.
 12. Інформація головного розпорядника коштів щодо методики розподілу медичної субвенції між медичними закладами району.
 13. Про розподіл залишку коштів освітньої субвенції, який склався на 01 січня 2016 року в розрізі загальноосвітніх навчальних закладів.
 14. Інформація відділу культури і туризму Турківської РДА щодо роботи Турківського районного народного дому «Просвіта» та культурного центру Україна.
 15. Про списання транспортного засобу відділу освіти Турківської РДА.
 16. Про надання в оренду приміщень колишнього терапевтичного відділення Турківської КЦРЛ, які розташовані в с.Закіпці по вул. Центральній,50 на території Ільницької сільської ради.
 17. Про звернення до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, Народного депутата України та комітету Верховної ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, щодо збереження Турківського району як окремої адміністративно-територіальної одиниці.
 18. Різне.

 

Голова районної ради                        Володимир Лозюк

 

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *