16514987ПРОТОКОЛ № 9

Засідання VІІІ сесії Турківської міської ради УІІ-го скликання

Від 08.04.2016р. м.Турка

Всього депутатів – 26 чол.
Прибуло на сесію – 23 чол.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства Круц О.Р.
2. Про розгляд заяви Місько М.М.
3. Про розгляд заяви Місько М.М.
4. Про розгляд заяви Вишотравки С.Я.
5. Про надання дозволу на виготовлення містобудівної документації по зміні цільвого призначення земельної ділянки з категорії земель сільськогосподарського використання в категорію земель під будівництво житлового будинку господарських будівель і споруд Круц І.В.
6. Про внесення змін в рішення сесії №2361 від 16.10.2014р.
7. Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації/ детальний план території/ на земельну ділянку комунальної власності під будівництво індивідуального гаража Бриндас А.Я.
8. Про розгляд листа Турківського районного військового комісаріату.
9. Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації/ детальний план території/ на земельну ділянку комунальної власності під будівництво індивідуального гаража Місько М.М.
10. Про розгляд заяви Місько М.М.
11. Про розгляд заяви Місько М.М.
12. Про розгляд заяви Кріль П.І.
13. Про розгляд заяви Кріль П.І.
14. Про розгляд заяви Кузьмак М.В.
15. Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації / детальний план території / на земельну ділянку комунальної власності під будівництво індивідуального гаража Сіданичу М.М.
16. Про скасування п.2 рішення сесії №113 від 07.09.2006р.
17. Про скасування рішення сесії №3026 від 05.08.2010р.
18. Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації / детальний план території / на земельну ділянку комунальної власності під будівництво індивідуального гаража Вовчик А.Б.
19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд Комарницькому І.В.
20. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства Пилипів С.І.
21. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Яворській Н.М.
22. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Сенюшкович Н.М.
23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по встановленню та відновленню меж земельної ділянки комунальної власності для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд Комарницькій Я.І.
24. Про припинення права користування земельною ділянкою комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Шевців М.К.
25. Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації / детальний план території / на земельну ділянку комунальної власності під будівництво житлового будинку господарських будівель і споруд Костишак О.М.
26. Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації / детальний план території / на земельну ділянку комунальної власності під будівництво житлового будинку господарських будівель і споруд Дречевич Л.М.
27. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Гришканич Я.Н.
28. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по встановленню та відновленню меж земельної ділянки комунальної власності для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд Гришканич Я.Н.
29. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Комарницькій Я.І.
30. Про передачу в приватну власність земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства Семець М.С.
31. Про припинення права користування земельною ділянкою комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Сенів І.М.
32. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Маркович Й.І.
33. Про внесення змін в рішення сесії №2090 від 24.03.2014р. Фазан С.І.
34. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування індивідуального гаража Строменко С.В.
35. Про внесення змін в рішення сесії №2985 від 15.10.2015р. Руденко Р.Я.
36. Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації / детальний план території / на земельну ділянку комунальної власності під будівництво індивідуального гаража Дякович В.В.
37. Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації / детальний план території / на земельну ділянку комунальної власності під будівництво дитячого будинку сімейного типу церкві ЄХБ.
38. Про розгляд заяви Манжос Р.В.
39. Про розгляд заяви Шацького В.В.
40. Про розгляд заяви Жавко П.В.
41. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Павлик Д.Д.
42. Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації/детального плану території/ на земельну ділянку комунальної власності під будівництво індивідуального гаража, учаснику АТО Білас Р.В.
43. Про розгляд заяви Кожушко Р.С.
44. Про розгляд заяви Жмурика М.М.
45. Про передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд Миклюсевич А.І. та Мартич І.І.
46. Про надання дозволу на виготовлення містобудівної документації по зміні цільового призначення земельної ділянки під будівництво магазину Бегей С.І.
47. Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації / детальний план території / на земельну ділянку комунальної власності під будівництво індивідуального гаража Чернянській О.М.
48. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд Жихевич А.Г.
49. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд Гичко Р.Ю.
50. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по встановленню та відновленню меж земельної ділянки комунальної власності для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд Івануджак М.М.
51. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності під будівництво житлового будинку господарських будівель і споруд Сипливчак М.М.
52. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для обслуговування нежитлового приміщення Лоцко Б.Є.
53. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для обслуговування нежитлового приміщення Лоцко І.Є.
54. Про розгляд заяви Кітраль Ю.В.
55. Про внесення змін в рішення сесії №2168 від 21.05.2014р. Германович М.М.
56. Про передачу земельної ділянки у приватну власність для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд Яворському В.Л.
57. Про припинення права користування земельною ділянкою комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Славич Л.Й.
58. Про розгляд заяви Строменко С.В.
59. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для обслуговування індивідуального гаража Ільницькій-Рибчич Б.І.
60. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для ведення садівництва Любоємському В.В.
61. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по встановленню та відновленню меж земельної ділянки комунальної власності для передачі в оренду для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд Ільницькій І.З.
62. Про припинення права користування земельною ділянкою комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Макарик Н.П.
63. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Макарик М.К.
64. Про передачу земельної ділянки комунальної власності із земель житлової та громадської забудови для обслуговування індивідуального гаража Сікорі Я.Р.
65. Про укладання договорів про оплату за використання земельної ділянки на умовах оренди.
66. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства Комарницькій І.М.
67. Про припинення права користування земельною ділянкою комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Кузьмак Я.М.
68. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Ярцун Л.В.
69. Про внесення змін в рішення №322 VIII –ї сесії IV- го скликання від 12.06.2003р.
70. Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації / детальний плану території / на земельну ділянку комунальної власності під будівництво багатоповерхового житлового будинку в м. Турка по вул. Молодіжна Турківській міській раді.
71. Про розгляд заяви Ільницької В.І.
72. Про передачу в приватну власність земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства Цикаляк Л.Б.
73. Про оприлюднення інформації про черговість заяв учасників АТО на виділення земельних ділянок.
74. Про уточнення коштів по спеціальному фонду (бюджет розвитку).
75. Про внесення змін у бюджетні асигнування по спеціальному фонду (бюджет розвитку).
76. Про підтвердження розпорядження міського голови №60 від 24.03.2016р.
77. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Турка, що підлягають передачі в оренду на умовах конкурсу у 2016 році.
78. Про зміну тарифів на комунальні послуги.
79. Про розгляд клопотання КП «Турківське житлово-комунальне управління».
80. Про внесення змін в рішення №237 V –ї сесії VII –го скликання Турківської міської ради від 11.02.2016р.
81. Про погодження «Програми сприяння Турківського відділення поліції Самбірського відділу поліції у Львівській області».
82. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Електрифікація вул. Зелена».
83. Про внесення змін в рішення сесії №268 VII-ї сесії VII-го скликання Турківської міської ради від 18.03.2016р.
84. Про розгляд заяви Саварин З.А.
85. Про уточнення коштів по загальному фонду.
86. Про уточнення коштів по спеціальному фонду (інші спец кошти).
87. Про уточнення коштів по загальному фонду.
88. Про безоплатну передачу майна районної комунальної власності – воїнам – інтернаціоналістам, які загинули в Демократичній республіці Афганістан.
89. Про безоплатну передачу майна районної комунальної власності – пам’ятника Степану Бандері.
90. Про безоплатну передачу майна районної комунальної власності – пам’ятника Тарасу Шевченку.
91. Про скасування рішення ХХХХІ – ї сесії УІ-го скликання №2110 від 10.04.2014р.
92. Про звернення до Верховної ради України щодо прийняття законопроектів в сфері охорони здоров’я.
93. Про внесення змін в рішення №244 від 11.02.2016р. Писанчин С.З., учаснику АТО.
94. Про внесення змін в рішення №242 від 11.02.2016р. Павлик В.Й., учаснику АТО.
95. Про внесення змін в рішення №245 від 11.02.2016р. Кузьмину М.С., учаснику АТО.
96. Про внесення змін в рішення №115 від 24.12.2015р. Галич М.В., учаснику АТО.

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства Круц О.Р.
Голосували: За- 20 (Бенкеч Г.М., Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Стецишин І.Я., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №269 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Місько С.Л.
Голосували Голосували: За- 20 (Бенкеч Г.М., Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Стецишин І.Я., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №270 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Місько М.М.
Голосували: За- 20 (Бенкеч Г.М., Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Стецишин І.Я., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №271 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Вишотравки С.Я..
Голосували: За- 20 (Бенкеч Г.М., Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Стецишин І.Я., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №272 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення містобудівної документації по зміні цільвого призначення земельної ділянки з категорії земель сільськогосподарського використання в категорію земель під будівництво житлового будинку господарських будівель і споруд Круц І.В.
Голосували: За- 20 (Бенкеч Г.М., Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Стецишин І.Я., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №273 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про внесення змін в рішення сесії №2361 від 16.10.2014р.
Голосували: За- 16 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Славич А.В., Сливар В.І., Стецишин І.Я., Тарасенко О.В., Федчишак О.В.,Шевців Л.І., Шило М.Й.) проти- 1 (Кітраль В.Л.),утримався – 6 (Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Писанчин Л.В., Хомик І.А., Яворський І.Я.). Рішення №274 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробленнямістобудівної документації/детального плану території/на земельну ділянку комунальної власності під будівництво індивідуального гаража, учаснику АТОБриндас А.Я.
Голосували: За- 21 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Стецишин І.Я., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №275 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про розгляд листа Турківського районного військового комісаріату.
Голосували: За- 21 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Стецишин І.Я., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №276 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Місько М.М.
Голосували: За- 21 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Стецишин І.Я., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №277 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Місько М.М.
Голосували: За- 21 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Стецишин І.Я., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №278 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації/ детальний план території/ на земельну ділянку комунальної власності під будівництво індивідуального гаража Місько М.М.
Голосували: За- 21 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Стецишин І.Я., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №279 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Кріль П.І.
Голосували: За- 21 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Стецишин І.Я., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №280 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Кріль П.І.
Голосували: За- 21 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Стецишин І.Я., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №281 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Кузьмак М.В.
Голосували: За- 23 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Стецишин І.Я., Тарасенко О.В.,Федчишак О.В., Хомик І.А., Шевців Л.І., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №282 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації/ детальний план території/ на земельну ділянку комунальної власності під будівництво індивідуального гаража Сіданичу М.М.
Голосували: За- 21 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Стецишин І.Я., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №283 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про скасування п.2 рішення сесії №113 від 07.09.2006р.
Голосували: За- 0 проти- 21 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Стецишин І.Я., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.),утримався – 0. Рішення №284 не прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про скасування рішення сесії №3026 від 05.08.2010р.
Голосували: За- 21 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Стецишин І.Я., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №285 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації/детальний план території/ на земельну ділянку комунальної власності під будівництво індивідуального гаража Вовчик А.Б.
Голосували: За- 21 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Стецишин І.Я., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №286 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд Комарницькому І.В.
Голосували: За- 21 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Стецишин І.Я., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №287 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства Пилипів С.І.
Голосували: За- 21 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Стецишин І.Я., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №288 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Яворській Н.М.
Голосували: За- 21 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Стецишин І.Я., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №289 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Сенюшкович Н.М.
Голосували: За- 21 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Стецишин І.Я., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №290 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по встановленню та відновленню меж земельної ділянки комунальної власності для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд Комарницькій Я.І.
Голосували: За- 20 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №291 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про припинення права користування земельною ділянкою комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Шевців М.К.
Голосували: За- 21 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Стецишин І.Я., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №292 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації /детальний план території/ на земельну ділянку комунальної власності під будівництво житлового будинку господарських будівель і споруд Костишак О.М.
Голосували: За- 20 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №293 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації /детальний план території/ на земельну ділянку комунальної власності під будівництво житлового будинку господарських будівель і споруд Дречевич Л.М.
Голосували: За- 20 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №294 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Гришканич Я.Н.
Голосували: За- 20 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №295 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по встановленню та відновленню меж земельної ділянки комунальної власності для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд Гришканич Я.Н.
Голосували: За- 20 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №296 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Комарницькій Я.І.
Голосували: За- 20 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №297 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про передачу в приватну власність земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства Семець М.С.
Голосували: За- 20 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №298 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про припинення права користування земельною ділянкою комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Сенів І.М.
Голосували: За- 20 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №299 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Маркович Й.І.
Голосували: За- 18 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 2 (Гірник Б.С., Шило М.Й.). Рішення №300 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про внесення змін в рішення сесії №2090 від 24.03.2014р. Фазан С.І.
Голосували: За- 0 проти- 9(Бенкеч Г.М., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Кітраль В.Л., Миньо А.Я., Павлик І.І., Сливар В.І., Хомик І.А., Шило М.Й.),утримався – 11 (Бегей М.І., Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Доротич А.Р., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р.,Писанчин Л.В., Славич А.В., Федчишак О.В., Яворський І.Я.). Рішення №301 не прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування індивідуального гаража Строменко С.В.
Голосували: За- 20 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №302 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про внесення змін в рішення сесії №2985 від 15.10.2015р. Руденко Р.Я.
Голосували: За- 20 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №303 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації/детальний план території/ на земельну ділянку комунальної власності під будівництво індивідуального гаража Дякович В.В.
Голосували: За- 20 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №304 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації/детальний план території/ на земельну ділянку комунальної власності під будівництво дитячого будинку сімейного типу церкві ЄХБ.
Голосували: За- 20 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №305 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Манжос Р.В.
Голосували: За- 20 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №306 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Шацького В.В.
Голосували: За- 19 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №307 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Жавко П.В.
Голосували: За- 19 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №308 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Павлик Д.Д.
Голосували: За- 19 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №309 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації/детального плану території/ на земельну ділянку комунальної власності під будівництво індивідуального гаража, учаснику АТО Білас Р.В.
Голосували: За- 19 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №310 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Кожушко Р.С.
Голосували: За- 19 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №311 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Жмурика М.М.
Голосували: За- 19 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №312 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд Миклюсевич А.І. та Мартич І.І.
Голосували: За- 19 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №313 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення містобудівної документації по зміні цільового призначення земельної ділянки під будівництво магазину Бегей С.І.
Голосували: За- 19 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №314 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації /детальний план території/ на земельну ділянку комунальної власності під будівництво індивідуального гаража Чернянській О.М.
Голосували: За- 19 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №315 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд Жихевич А.Г.
Голосували: За- 19 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №316 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд Гичко Р.Ю.
Голосували: За- 18 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №317 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по встановленню та відновленню меж земельної ділянки комунальної власності для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд Івануджак М.М.
Голосували: За- 18 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №318 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності під будівництво житлового будинку господарських будівель і споруд Сипливчак М.М.
Голосували: За- 18 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №319 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для обслуговування нежитлового приміщення Лоцко Б.Є.
Голосували: За- 17 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.) проти- 0,утримався – 1 (Яворський І.Я.). Рішення №320 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для обслуговування нежитлового приміщення Лоцко І.Є.
Голосували: За- 17 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,) проти- 0,утримався – 1 (Яворський І.Я.). Рішення №321 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Кітраль Ю.В.
Голосували: За- 18 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №322 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про внесення змін в рішення сесії №2168 від 21.05.2014р. Германович М.М.
Голосували: За- 18 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №323 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про передачу земельної ділянки у приватну власність для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд Яворському В.Л..
Голосували: За- 18 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №324 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про припинення права користування земельною ділянкою комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Славич Л.Й.
Голосували: За- 17 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0,утримався – 0. Рішення №325 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Строменко С.В.
Голосували: За- 18 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 1 (Кітраль В.Л.,),утримався – 0. Рішення №326 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для обслуговування індивідуального гаража Ільницькій-Рибчич Б.І.
Голосували: За- 19 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0, утримався – 0. Рішення №327 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для ведення садівництва Любоємському В.В.
Голосували: За- 19 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0, утримався – 0. Рішення №328 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по встановленню та відновленню меж земельної ділянки комунальної власності для передачі в оренду для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд Ільницькій І.З.
Голосували: За- 19 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0, утримався – 0. Рішення №329 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про припинення права користування земельною ділянкою комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Макарик Н.П.
Голосували: За- 19 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0, утримався – 0. Рішення №330 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Макарик М.К.
Голосували: За- 19 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0, утримався – 0. Рішення №331 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про передачу земельної ділянки комунальної власності із земель житлової та громадської забудови для обслуговування індивідуального гаража Сікорі Я.Р.
Голосували: За- 19 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0, утримався – 0. Рішення №332 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про укладання договорів про оплату за використання земельної ділянки на умовах оренди.
Голосували: За- 18 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0, утримався – 0. Рішення №333 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства Кропивницькій І.М.
Голосували: За- 18 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0, утримався – 0. Рішення №334 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про припинення права користування земельною ділянкою комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Кузьмак Я.М.
Голосували: За- 18 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0, утримався – 0. Рішення №335 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Ярцун Л.В.
Голосували: За- 18 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0, утримався – 0. Рішення №336 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про внесення змін в рішення №322 УІІІ-ї сесії ІУ-го скликання від 12.06.2003р.
Голосували: За- 18 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0, утримався – 0. Рішення №337 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації /детальний план території/ на земельну ділянку комунальної власності під будівництво багатоповерхового житлового будинку в м. Турка по вул. Молодіжна Турківській міській раді.
Голосували: За- 18 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0, утримався – 0. Рішення №338 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Ільницької В.І.
Голосували: За- 6 (Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Кітраль В.Л., Матківська С.Р., Сливар В.І., Федчишак О.В.,) проти-1(Хомик І.А.), утримався –13 (Бенкеч Г.М.,Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Доротич А.Р., Кухар В.В., Луговий Д.М., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Стецишин І.Я., Шило М.Й.,Яворський І.Я.). Рішення №339 не прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про передачу в приватну власність земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства Цикаляк Л.Б.
Голосували: За- 18 (Бегей М.І., Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0, утримався – 0. Рішення №340 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про оприлюднення інформації про черговість заяв учасників АТО на виділення земельних ділянок.
Голосували: За- 17 ( Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0, утримався – 0. Рішення №341 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про уточнення коштів по спеціальному фонду (бюджет розвитку).
Голосували: За- 17 (Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0, утримався – 0. Рішення №342 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про внесення змін у бюджетні асигнування по спеціальному фонду (бюджет розвитку).
Голосували: За- 17 (Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0, утримався – 0. Рішення №343 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про підтвердження розпорядження міського голови №60 від 24.03.2016р.
Голосували: За- 17 (Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0, утримався – 0. Рішення №344 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Турка, що підлягають передачі в оренду на умовах конкурсу у 2016 році.
Голосували: За- 18 (Бегей М.І.,Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0, утримався – 0. Рішення №345 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про зміну тарифів на комунальні послуги.
Голосували: За- 23 (Бегей М.І.,Бенкеч Г.М.,Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Стецишин І.Я., Тарасенко О.В., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шевців Л.І., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0, утримався – 0. Рішення №346 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про розгляд клопотання КП «Турківське житлово-комунальне управління».
Голосували: За- 11 (Бегей М.І.,Бенкеч Г.М., Гвоздінський О.Я., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Славич А.В., Федчишак О.В., Шило М.Й.,) проти- 0, утримався – 7 (Вовчанська Н.Я., Доротич А.Р., Луговий Д.М., Писанчин Л.В., Сливар В.І., Хомик І.А., Яворський І.Я.). Рішення №347 не прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про внесення змін в рішення №237 У-ї сесії УІІ-го скликання Турківської міської ради від 11.02.2016р.
Голосували: За- 18 (Бегей М.І.,Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Хомик І.А.,Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0, утримався – 0. Рішення №348 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про погодження «Програми сприяння Турківського відділення поліції Самбірського відділу поліції у Львівській області».
Голосували: За- 17 (Бегей М.І.,Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0, утримався – 0. Рішення №349 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про затвердження проектно-кошторисної документації «Електрифікація вулиці Зелена».
Голосували: За- 17 (Бегей М.І.,Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0, утримався – 0. Рішення №350 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про внесення змін в рішення сесії №268 УІІ-ї сесії УІІ-го скликання Турківської міської ради від 18.03.2016р.
Голосували: За- 17 (Бегей М.І.,Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0, утримався – 0. Рішення №351 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви Саварин З.А.
Голосували: За- 17 (Бегей М.І.,Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0, утримався – 0. Рішення №352 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про уточнення коштів по загальному фонду.
Голосували: За- 17 (Бегей М.І.,Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0, утримався – 0. Рішення №353 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про уточнення коштів по спеціальному фонду (інші спец. кошти).
Голосували: За- 17 (Бегей М.І.,Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0, утримався – 0. Рішення №354 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про уточнення коштів по загальному фонду.
Голосували: За- 17 (Бегей М.І.,Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0, утримався – 0. Рішення №355 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про внесення змін у рішення сесії №102 від 24.12.2015р.
Голосували: За- 17 (Бегей М.І.,Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0, утримався – 0. Рішення №356 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про безоплатну передачу на баланс Турківської міської ради пам’ятника воїнам – інтернаціоналістам, які загинули в Демократичній республіці Афганістан.
Голосували: За- 22 (Бегей М.І.,Бенкеч Г.М.,Бринь Т.І., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Гірник Б.С., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Тарасенко О.В., Федчишак О.В., Хомик І.А., Шевців Л.І., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0, утримався – 0. Рішення №357 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про безоплатну передачу на баланс Турківської міської ради пам’ятника Степану Бандері.
Голосували: За- 4 (Вовчанська Н.Я., Писанчин Л.В., Сливар В.І.,Яворський І.Я.) проти- 2 (Гвоздінський О.Я., Славич А.В.), утримався – 9 (Бенкеч Г.М., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Федчишак О.В., Шило М.Й.). Рішення №358 не прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про безоплатну передачу на баланс Турківської міської ради пам’ятника Тараса Шевченка.
Голосували: За- 5 (Вовчанська Н.Я., Кітраль В.Л., Писанчин Л.В., Сливар В.І.,Яворський І.Я.) проти- 1 (Славич А.В.), утримався – 9 (Бенкеч Г.М., Гвоздінський О.Я., Доротич А.Р., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Федчишак О.В., Шило М.Й.). Рішення №359 не прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про скасування рішення ХХХХІ-ї сесії УІ-го скликання №2110 від 10.04.2014р.
Голосували: За- 17 (Бегей М.І.,Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0, утримався – 0. Рішення №360 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про звернення до Верховної Ради України щодо прийняття законопроектів в сфері охорони здоров’я
Голосували: За- 4 (Гвоздінський О.Я., Доротич А.Р., Кухар В.В., Сливар В.І.) проти- 4 (Кітраль В.Л., Матківська С.Р., Славич А.В., Федчишак О.В.), утримався – 7 (Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Луговий Д.М., Миньо А.Я., Писанчин Л.В., Шило М.Й.,Яворський І.Я.). Рішення №361 не прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про внесення змін в рішення №244 від 11.02.2016р Писанчин С.З., учаснику АТО
Голосували: За- 17 (Бегей М.І.,Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0, утримався – 0. Рішення №362 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про внесення змін в рішення №242 від 11.02.2016р Павлик В.Й., учаснику АТО
Голосували: За- 17 (Бегей М.І.,Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0, утримався – 0. Рішення №363 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про внесення змін в рішення №245 від 11.02.2016р Кузьмину М.С., учаснику АТО
Голосували: За- 17 (Бегей М.І.,Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0, утримався – 0. Рішення №364 прийнято. Додається.
СЛУХАЛИ: Про внесення змін в рішення №115 від 24.12.2015р. Галич М.В., учаснику АТО
Голосували: За- 17 (Бегей М.І.,Бенкеч Г.М., Вовчанська Н.Я., Гвоздінський О.Я., Доротич А.Р., Кітраль В.Л., Кухар В.В., Луговий Д.М., Матківська С.Р., Миньо А.Я., Павлик І.І., Писанчин Л.В., Славич А.В., Сливар В.І., Федчишак О.В., Шило М.Й.,Яворський І.Я.) проти- 0, утримався – 0. Рішення №365 прийнято. Додається.

Міський голова Г.Й.Когут

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *