На території Турківської комунальної центральної районної лікарні освячено капличку для усіх конфесій

s41509806На території Турківської комунальної центральної районної лікарні (колишнє військове містечко) Львівської області освячено дерев’яну капличку Святого Пантелеймона. Вона буде відчинена кожного дня, а відправляти Богослужіння в ній зможуть священики різних церков

П’ять років тому на території лікарні запланували спорудити каплицю. Перший камінь під майбутню невелику святиню було закладено та освячено 9 серпня – у день Святого великомученика та цілителя Пантелеймона. Зводили її в основному за пожертви медиків. Не обійшлося без фінансової допомоги місцевих спонсорів та меценатів.

Капличку, яку багато хто називає капличкою міжконфесійної злагоди, освятили єпископ-помічник єпископа Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ Григорій Комар, священнослужителі – УГКЦ (декан о. Тарас), УПЦ КП (декан о. Роман), УАПЦ (декан о. Андрій) та інші представники духовенства гірського краю.

За словами єпископа-помічника Григорія Комара, освячена капличка стане для горян оберегом духовності, допомагатиме всім, хто сюди приходитиме, у здійсненні мрій і життєвих бажань. Водночас владика разом з іншими священнослужителями Турківщини освятив храм УГКЦ у селі Мельничне.

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *