DSC_0006У понеділок, 23 травня, на Турківщині відбулось урочисте покладання квітів  з ушанування пам’яті загиблих військовослужбовців. Урочистості відбувались з нагоди відзначання в Україні Свята Героїв.

У рамках заходу голова Турківської райдержадміністрації Олександр Лабецький спільно із заступником голови райдержадміністрації Юрієм Лило, головою міської ради Геннадієм Когутом та представниками  громадськості  поклав квіти та помолилися біля стенду Героям Небесної Сотні, меморіальної дошки загиблому Герою України, Герою Небесної сотні Роману Сенику та пам’ятника Степану Бандері.

“Сьогодні ми вшановуємо Героїв, які в різні часи були відважними силою духу і завжди готовими стати в бій за Україну, – наголосив Олександр Лабецький. – Це і учасники визвольних змагань, ветерани війни, і наші  герої – учасники АТО. На сьогодні можемо пишатися ними. Вже багато героїв повернулися додому живими і, на жаль, є і втрати. Я DSC_0016б дуже хотів, щоб учасники цього заходу завжди шанували своїх героїв та невтомною працею утверджували Українську державу. Свято Героїв – це свято величі духу українських вояків. А в теперішній політичній ситуації, коли українці продовжують відстоювати незалежність та територіальну цілісність України, ми як ніколи усвідомлюємо необхідність данини пам’яті найкращим синам і дочкам».

DSCN6963

Довідка

День Героїв або Свято Героїв – це щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських воїнів – борців за волю України. Воно охоплює всі історичні епохи та спрямоване на патріотичне виховання молоді, вшанування українських героїв минулого та сьогодення. Львівська обласна рада прийняла рішення про відзначення свята в четверту неділю травня.

Історія відзначення Свята Героїв сягає далекого 1941 року, коли на Другому Великому Зборі Організації Українських Націоналістів було постановлено щороку, 23 травня, святкувати День Героїв.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *