312У Львівській обласній державній адміністрації закінчився відбір інвестиційних проектів у рамках реалізації Програми газифікації населених пунктів області на 2016 – 2018 роки. Конкурс тривав до 27 квітня 2016 р.

За сприяння депутата Львівської обласної ради – Михайла  Дзюдзя,  виділено понад 500 тисяч гривень на газифікацію  села Присліп Турківського району.

Для участі у відборі органи місцевого самоврядування могли подавати проекти щодо завершення розпочатого будівництва підвідних газопроводів до населених пунктів області, першочергово з будівельною готовністю понад 50%.

Обов’язковою умовою конкурсу було  співфінансування з місцевих бюджетів або інших джерел у розмірі не менше 10% до коштів обласного бюджету.

Для участі слід було подати:

  • інформаційну картку проекту;
  • затверджену в установленому порядку проектно-кошторисну документацію в цінах поточного року;
  • копію позитивного експертного звіту державної будівельної експертизи, проведеної в поточному році;
  • документ про затвердження проектно-кошторисної  документації;
  • рішення органу місцевого самоврядування або довідки суб’єкта господарювання про підтвердження співфінансування з місцевих бюджетів або інших джерел фінансування;
  • довідку про кількість населення, що проживає на території якої реалізується проект та додаткову кількість населення, якій планується надання послуг з газопостачання при реалізації зазначеного Проекту.
Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *