13301505_1567229956910209_1225485981846776994_oГолова Ради розвитку Старосамбірщини М. Козицький на шкільних святах Останнього Дзвоника нагородив переможців традиційного конкурсу “Фізик Прикарпаття”- Олега Лопушанського, Оленку Фляк та Івана Дубравського зі Стрілківської ЗСШ ім. о. М. Вербицького і Василя Грица з Добромильської ЗСШ ім. Степана Бандери. Юні генії отримали грамоти і смартфони.
Також подарунками і солодощами відзначено перемогу в іншому конкурсі – “Дерево роду” – хирівських учнів: Христину Петрівську й Ольгу Женчак та ученицю Добромильського професійного ліцею Оксану Кіхтан. Окрім того, юні дослідниці матимуть змогу виступити на Львівському телебаченні при сприянні члена ради ГО “Старосамбірщина 3000”, відомого видавця Мирона Іваника, що родом з Тернави.

turkaБез категоріїГолова Ради розвитку Старосамбірщини М. Козицький на шкільних святах Останнього Дзвоника нагородив пер...еможців традиційного конкурсу 'Фізик Прикарпаття'- Олега Лопушанського, Оленку Фляк та Івана Дубравського зі Стрілківської ЗСШ ім. о. М. Вербицького і Василя Грица з Добромильської ЗСШ ім. Степана Бандери. Юні генії отримали грамоти і смартфони. Також подарунками і солодощами...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!