1. 146521617657556cb0a4ad8Організація громади «Агенція місцевого розвитку смт Бориня «Молодь Карпат» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують кваліфікованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання робіт  в межах Мікропроекту «Енергозберігаючі  заходи у НВК (реконструкція частини даху) смт.Бориня Турківського району Львівської області» за адресою: Львівська обл., Турківський район, смт Бориня, вул. о.Мороза, 15.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

  1. Тендерну документацію безкоштовно можна отримати за адресою:Львівська обл., Турківський район, смт Бориня, вул.І.Франка,4, Боринська селищна рада. Пропозиції повинні залишитись чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 12:00 год. 30 червня 2016 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
  2. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою: Львівська обл., Турківський район, смт Бориня, вул.Івана Франка, 4, або за телефонами 0958194506 – Надич Лідія Василівна або 0677806581 –Іван Яворський.
Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *