viyha6 липня, в приміщенні Турківської міської ради відбулося спільне засідання Громадської ради при райдержадміністрації і Координаційного центру надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей за участю секретаря  міської ради Дмитра Лугового, заступника голови райдержадміністрації Юрія Лило, голови Громадської ради Петра Косачевича, заступника голови громадської організації «Учасники АТО Турківщини» Миколи Коноваленка та громадських активістів району.

Розглянуто питання щодо вирішення соціального захисту учасників АТО та членів їхніх сімей, а також життєдіяльності району, зокрема: про виділення земельних ділянок для учасників АТО, зокрема в м.Турка; про підсумки проведення весняного призову громадян на строкову військову службу та набір громадян на службу за контрактом; направлення поранених учасників АТО на реабілітацію; заборони торгівлі на території міста спиртними напоями та дотримання громадського порядку у вечірній та нічний час;  розміщення оголошень про перелік та вартість медичних послуг при вході в лікарські кабінети;  щодо проведення заходів до свята Івана Купала тощо.

А також у різному було розглянуто випадок відмови водієм автобуса ПП “Тур-Авто” безкоштовного перевезення учасника АТО. На засіданні був присутній водій цього автобуса та заступник керівника ПП “Тур-Авто” Василь Пуршак. З водієм проведена профілактична бесіда та попереджено про недопущенність в майбутньому такого інциденту.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *