1205_html_m5a75b385Сьогодні, 28 липня, прокуратура Львівщини спільно із працівниками СБУ у Львівській області та Національної поліції в межах кримінального провадження за фактом розтрати лісопродукції службовими особами Климецького лісництва ДП «Славський лісгосп» провели п’ять обшуків.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

Зокрема, обшуки проведено безпосередньо в приміщенні Климецького лісництва, в помешканнях його службових осіб, причетних до незаконних порубок та розкрадання лісу, а також у будинку власника приватної пилорами та на її території.

Під час обшуків у лісництві вилучено бухгалтерську документацію щодо здійснення господарських операцій, чорнові записи обліку деревини.

Під час обшуку на території приватної пилорами правоохоронці виявили близько 100 необлікованих зрубаних дерев сосни та смереки різного діаметру без відповідного маркування, тобто понад 40 кубів лісу.

Оскільки власник підприємства не зміг надати відповідні документи на деревину, прокуратура вжила заходів до вилучення цієї лісопродукції з метою подальшого накладення арешту.

Крім того, в будинку вказаного підприємця вилучено договори та товарно-транспортні накладні сумнівного походження.

На даний час, правоохоронні органи вживають заходів до виявлення місця розташування ділянки, на якій вчинено незаконну порубку деревини, з метою встановлення службових осіб, які умисно укрили цей факт, чи мали на меті повідомити про нього після того, як згадана лісодеревина буде розпилена на пилорамі. Крім того, правоохоронці з’ясовують наявність дозвільних документів для здійснення діяльності виявленої пилорами та осіб, які там працюють, а також повноти сплати податків та інших обов’язкових платежів за проведення господарської діяльності.

Розуміючи, що це не єдина така пилорама в регіоні, прокуратура області ставитиме перед уповноваженими державними органами контролю питання про проведення перевірок функціонування усіх лісопильних об’єктів на Львівщині. За їх наслідками, за наявності підстав, будуть вжиті заходи прокурорського реагування.

Як повідомлялося, 22 липня слідчі прокуратури спільно з працівниками управління захисту економіки Львівщини та ГУ Нацполіції провели понад 10 обшуків у помешканнях та робочих кабінетах посадовців, причетних до незаконних рубок та розкрадання лісу в області. Викрито колишнього та діючого директорів Турківського дочірнього підприємства «Галсільлісу», які у 2014-2015 роках організували схему проведення незаконних рубок лісу, збитки – понад 35 млн грн. Йдеться про незаконну вирубку понад 1 тис. кубів лісу карпатського регіону. Обом директорам повідомлено підозру у службовій недбалості, що завдала істотної шкоди. Повідомлено підозру лісничому та двом майстрам лісу Буського лісового господарства, які упродовж року приховали незаконні рубки 145 дерев дуба та сосни на понад 1 млн грн. Читайте більше тут: http://zik.ua/

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *