201412080249301230Підприємство «Західний реабілітаційно-спортивний центр» Національного комітету спорту інвалідів України 24 травня за результатами тендеру уклало угоду з ДП «Судовий будівельно-експертний центр» на будівництво спортивного корпусу за 30,55 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Замовлено будівництво реалібітаційно-спортивного корпусу в с. Яворів, вул. Рівних прав та можливостей, 1 Турківського району Львівської області протягом 2016-2017 років.

На тендер подавало за 34 млн грн. ТОВ «Грінхаус груп», однак через відсутність банкової гарантії вона була відхилена.

Відтак єдиним допущеним до участі конкурентом було київське ТОВ “А Плюс Буд”. Фірма зі статутним капіталом 50 тис грн. зареєстрована на Ярослава Свинцицького.

Держпідприємство “Судовий будівельно-експертний центр” (СБЕЦ) належить Державній судовій адміністрації і створено для забезпечення потреб судової влади у сфері будівництва.

СБЕЦ вперше виграло підряд на розбудову яворівського спортцентру інвалідів. З моменту заснування «Вісника держзакупівель» у 2008 році було оприлюднено дані про будівельні підряди Західного реабілітаційно-спортивного центру на 218,65 млн грн.

Раніше найбільшими будівельними підрядниками були ПП «Будівельна компанія «Буд Електро Монтаж» (46,55 млн грн.) та ПП «Львівдах» (26,73 млн грн.).

http://nashigroshi.org

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *