DSC_0341Всі  дороги  на  Турківщині ремонтують та  будують  виключно  за  кошти  бюджету  Львівської  області. Жодної  гривні  на  ремонт  доріг  на  Турківщині  з державного  бюджету не  було  залучено. Відносно ремонту дороги з г Каплунівка с  Вовче до с Лопушанка зроблено  за  кошти у  сумі 2 млн 360 тис грн з обласного бюджету. 7 км дороги у с Вовче переведено із асфальтного твердого покриття у покриття,яке після зими буде називатися”багнюка”, бо зрізати то зрізали старе покриття, а новий асфальт не поставлять. Після Турківських лісовозів за рік не вистоїть будь-яка дорога.
Дорога Бориня – Боберка за  2 млн грн з обласного бюджету, дорога “Нижнє Висоцьке – Карпатське” – 220 тис грн з  обласного  бюджету, дорога “Нижнє Висоцьке – Багнувате” – 120 тис грн з  обласного бюджету,дорога “Штуковець – Яблунів”-  200 тис грн з обласного бюджету.
Дорога “Самбір – Турка- Сянки” також ремонтується за кошти обласного бюджету. У 2015 році вперше в Україні запроваджено експеремент з розподілу фінансів від збору миних платежів на митницях.81 км дорги з Самбора до Сянок за 500 млн гривень – це кошти із перевиконань із збору митних платежів на Львівській митниці. 50% із розмитненого товару залишається в обласному бюджеті та направляється на ремонт доріг у області, а 50 % забирають до Києва.

Депутати  Львівської  обласної  ради  від  Турківщини Михайло  Дзюдзь,  Михайло  Ільницький,  Ігор  Комарницький та  Іван  Собко попрацювали  плідно для  вирішення  дорожніх  проблем  на  Турківщині  у  2016 році.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *