maxresdefaultПро це на своїй сторінці у «Facebook» повідомив журналіст Михайло Галущак

Робоча група створена відповідно до Розпорядження голови обласної ради Олександра Ганущина від 11 серпня №1177. ЗМІ про дане засідання не повідомляли. Також на офіційному сайті обласної ради не було відповідного прес-анонсу. А тому жодних представників ЗМІ чи громадських і екологічних організацій на засіданні не було.

«Пів години начальник управління лісового господарства, депутат облради від БПП Анатолій Дейнека розказував, як на Львівщині відкрито, з обговоренням на місцях заготовляють ліс; шляхом вирубки борються із його всиханням, шкідниками; як саме ж управління протидіє незаконній рубці – в тому числі у рядах своїх лісничих.Тільки начальник Державної екологічної інспекції Микола Маланич поправив, що всі акти про незаконну вирубку лісу лісничі Дейнеки складають лише перед тим, як до них має навідатись екологічна інспекція», – йдеться у повідомленні.

Слухати Дейнеку про ліс – не вірити собі

В облраді відбулось перше засідання робочої групи з вивчення та напрацювання ефективних механізмів у сфері контролю за використанням лісових ресурсів на території Львів.обл. (метою є напрацювання відповідного рішення для сесії облради).

Пів години начальник управління лісового господарства, депутат облради (БПП, у минулому скликанні – П.промисловців та підприємців) А.Дейнека розказував, як на Львівщині відкрито, з обговоренням на місцях заготовляють ліс; шляхом вирубки борються із його всиханням, шкідниками; як саме ж управління протидіє незаконній рубці – в тому числі у рядах своїх лісничих.

Тільки начальник Державної екологічної інспекції М.Маланич поправив, що всі акти про незаконну вирубку лісу лісничі Дейнеки складають лише перед тим, як до них має навідатись екологічна інспекція (згідно законодавства, інспекція попереджає про свої перевірки завчасно).

Директор “Галсільлісу” П.Пешко також підтвердив, що всі свої рубки його комунальне підприємство вже роками узгоджує з місцевими громадами, зокрема – виступаючи на сесіях місцевих рад 🙂

Слухаєш все це, згадуєш, в одній руці тримаєш телефон і переглядаєш минулотижневі фото з Карпат, в іншій – вилку з макаронами)…

https://www.facebook.com/m.halushchak/posts/1068484973233565

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *