73621313КП Львівської обласної ради «Технічний нагляд» 25 серпня за результатами тендеру замовило ПП «Будпрайм» будівництво школи в с. Либохора Турківського району за 55,03 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця  2017 року зведуть від фундаменту триповерхову школу на 480 учнів. Виконають зовнішнє оздоблення та внутрішнє опорядження, влаштують інженерні мережі, електропаливну, модульну котельну, трансформаторну підстанцію, очисні споруди «Біотал» і системи зв’язку, придбають і змонтують меблі та побутову техніку, благоустроять та озеленять територію.

Опосередкована вартість зведення школи становить 115 тис грн. за місце, у той час, як за даними Мінрегіонрозвитку, будівництво шкіл зараз коштує 70 тис грн.

Засновником і директором «Будпрайму» з нульовим статутним капіталом є Михайло Рущишин, який приходив на розкриття пропозицій.

Фірма почала вигравати торги у листопаді 2015 року. Відтоді вона отримала держпідрядів на 71,39 млн грн., майже всі – у Самбірському районі, де й зареєстрована в с. Новосілки-Гостинні.

Єдиним конкурентом було львівське ПП «Віоліка» Олександра Міщука. У 2008-2013 роках фірма з нульовим статутним капіталом виграла три тендери на 640 тис грн.

КП ЛОР «Технічний нагляд» є правонаступником припиненого КП ЛОР «Управління капітального будівництва», яким керував Степан Свінціцький. Зараз він є в.о. директора. Свого часу Свінціцький бувпомічником екс-нардепа Валерія Сушкевича («Батьківщина»).

Село Лихобора відноситься до виборчого округу №125, за яким у 2014 році обрався у нардепи Андрій Лопушанський (фракція «Блок Петра Порошенка»).

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *