8369724319 вересня, заступник голови Турківської райдержадміністрації Юрій Лило взяв участь у нараді заступника голови Львівської облдержадміністрації Ірини Гримак щодо включення земель до складу національного природного парку «Бойківщина». На нараді присутні директор департаменту екології облдержадміністрації Руслан Гречаник, представник з Інституту екології Карпат НАН України, кандидат біологічних наук Оксана Марискевич, директори Турківського та Боринського держлісгоспів, начальник управління Львівліс Анатолій Дейнека, головний інженер Галсільлісу та депутати Львівської обласної ради.

Всі присутні висловили свою підтримку ідеї створення на базі лісових угідь Боринського, Турківського лісгоспів та лісів  Галсільлісу створити національний природній парк «Бойківщина». Поряд з тим, начальник управління Львівлісу Анатолій Дейнека висловився проти вилучення лісових угідь, які плануються передати в національний природній парк «Бойківщина» з користування Боринського та Турківського держлісгоспів.

Головний інженер Галсільлісу звернув увагу на те, що рішення про передачу лісових угідь може прийняти тільки обласна рада. Директори Турківського та Боринського держлісгоспів підняли гостру проблему, яка існує на сьогоднішній день щодо забезпечення населення дровами. Суть проблеми полягає в тому, що департамент екології обласної держадміністрації не дає погодження  на проведення вибірково санітарних рубок догляду.

Було також звернуто увагу на ряд колізій в існуючому законодавстві, що не дає можливості всім зацікавленим сторонам створення національного природного  парку «Бойківщина» дійти згоди та прогресу в даному питанні.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *