14409923_564771963729258_2240887319842334546_o23 вересня у ЛРІДУ НАДУ відбулась підсумкова конференція проекту “СПІВРОБІТНИЦТВО ОРГАНІВ ПУБЛІЧНОЇ ВЛАДИ ТА НЕУРЯДОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ У СФЕРІ НАДАННЯ СУСПІЛЬНИХ ПОСЛУГ”.
Протягом дня учасники польської та львівської команд проекту, а також запрошені експерти, спробували проаналізувати польський і український досвід впровадження моделі, проблеми та перспективи Моделі делегування суспільних послуг. Заступник директора інституту Андрій Ліпенцев у своєму виступі окреслив важливість та додаткові ефекти від впровадження Моделі в умовах реформування місцевого самоврядування в Україні. Антоній Собоєвскій, Марта Макух та Магдалєна Боровец-Вечорєк проаналізували польський досвід і його окремі приклади. Радники проекту Галина Макота, Ольга Котовська, Василь Абаімов та Орест Файфурка зупинились на особливостях впровадження Моделі в громадах Львівщини. Ці виступи також були підкрпілені точкою зорою представників деяких громад, зокрема Турківщину представив голова районної ради Володимир Лозюк, а с.Завадів – голова ГО «Жіночий вибір України» Ганна Середа-Папірник. Перспективи Моделі в загальному контексті взаємодії органів влади і громадських організації розглянув керівник аналітичної групи ГО «Європейський діалог» Олександр Софій.
Святковий завершальний акорд проекту – вручення сертифікатів радникам, представникам пілотних громад і учасникам семінару для органів місцевого самоврядування.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *