EcQ6dyJqLZA«Мирні ініціативи Путіна (так, саме Путіна,бо Порошенко їх озвучує), розраховані на повзучу капітуляцію України.

Порошенко на них ганебно ведеться. Перший етап вже здійснюється: Порошенко погодився вести переговори з терористами (фактично з російськими диверсантами, які організовують і ведуть бойові дії на Донбасі). Тобто наш Президент погодився легітимізувати так звані ДНР і ЛНР. Більше того Мінські домовленості не передбачають виведення з української території російських бойовиків і озброєнь, бо Путін категорично відкидає очевидний факт участі російської сторони в збройному конфлікті на Донбасі. Тобто розв’язавши неоголошену війну проти України, Росія вперто продовжує стверджувати, що події на Донбасі – виключно внутрішній український конфлікт! Порошенко фактично з цим погоджується, вперто не бажаючи офіційно визнати Росію агресором, а Україну жертвою цієї агресії, назвавши бойові дії неоголошеною війною Росії проти України.

Але, ми українці,не маємо права допустити до цього. Що робити?

Українці схаменіться, виявімо свою публічну волю і змусимо в першу чергу президента Порошенка активно захищати національні інтереси України ,а не намагатися заробити і вмовити Путіна бути поблажливим до України.
Це в принципі неможливо. Тому маємо активно вимагати від Порошенка:

1)Без зволікань оголосити воєнний стан в державі і організувати мобілізаційні заходи людських, військово – технічних, виробничих ресурсів для належної оборони від агресора.
2)Негайно офіційно оголосити Росію агресором і розірвати з нею дипломатичні і будь-які інші відносини.
3)Активізувати закордонну політику України з метою переконання міжнародного спільництва визнати Росію агресором, а Україну жертвою агресії: організація регулярних прес-конференцій дипломатичних представників та оприлюднення доказової бази агресії Росії : фотовиставки, записи свідчень російських полонених, демонстрація їх документів тощо. А також демонстрація захопленої російської зброї дипломатичним представникам в Україні.

Маємо пам’ятати, що визнання Росії агресором відкриє нам шлях домагатися репарації за завдані збитки на десятки мільярдів доларів за зруйновані російськими бойовиками, диверсантами, російською зброєю, а також обстрілами з території Росії, промислові підприємства, інфраструктуру та завдані збитки українським громадянам . І як не важко було домогтися вирішити це питання зараз, вирішити його однозначно на нашу користь маємо всі підстави. Але тут повинна бути непохитна воля України, і в першу чергу її керівництва.

4)Одне з надважливих питань: встановлення причин Іловайської катастрофи. Це конче потрібно для відновлення справедливості, вшанування сотень загиблих і покарання винних в цій трагедії.
Без нього ми не застраховані від подібних трагедій в майбутньому. Щоб цього не сталося треба нарешті перестати брехати і об’єктивно розслідувати причини трагедії.

Порошенко повинен знайти мужність покаятися, бо він несе моральну,політичну і організаційну відповідальність. Він мав інформацію напередодні ще 24 серпня, що російські війська інтенсивно нарощують свою присутність в Україні і кільце оточення вже відкрито. Чому Порошенко, як Верховний головнокомандуючий нічого не вжив, жодних заходів для відвернення побоїща, а вперто проводив військовий парад і продовжував брехати, що, нібито, ситуація під контролем. Не реагував належним чином і головнокомандуючий Збройних Сил – начальник Генерального штабу генерал Муженко. Іловайська трагедія найперше лежить на відповідальності Верховного головнокомандуючого Порошенка і Головнокомандуючого Муженка!

Українці не мовчіть! Бо влада і надалі продовжує брехати і здавати Україну. Тільки ваша активна позиція може відвернути катастрофу.

Тут я не заторкнув питання внутрішньої політики. Але кількома словами мушу нагадати. На моє переконання, кадрова політика Порошенка, повне толерування «п’ятої колони», відсутність чистки в ЗСУ, генеральному штабі, у силових структурах і навіть те, що головний керівник Донецької мафії Ахметов досі на свободі, дає підстави підозрювати, що і тут Порошенко виконує бажання Путіна. Ми ж не знаємо про що вони домовляються за закритими дверима. Хід подій наштовхує на висновки. Пахне зрадою!
А суспільство мовчить. Сумно.

Джерело : http://prostirpravdy.com/

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *