orig_138675882720В управлінні капітального будівництва Львівської облдержадміністрації визначили підрядника для завершення будівництва загальноосвітньої школи у селі Нижня Яблунька Турківського району. Інформацію про результати тендеру опублікували в системі Prozorro.

Будівництво школи в Нижній Яблуньці розпочали у 2009 році. Попередньо її планували відкрити у 2012 році. Проте тоді проект так і не завершили.

17 листопада 2015 року голова Львівської ОДА Олег Синютка своїм розпорядженням затвердив проект завершення будівництва.

Як повідомляло видання «Львівський портал», у квітні цього року в школі, яка до сьогодні функціонує в Нижній Яблунці, обвалилася стеля. За інформацією видання, цю школу було збудовано у 50-х роках минулого століття з дерев’яних конструкцій демонтованого сараю-корівника і, за висновками експертів, визнано аварійною.

Як повідомив в коментарі ZAXID.NET виконувач обов’язків начальника управління капітального будівництва Львівської ОДА Роман Пишняк, новий проект суттєво відрізняється від початкового.

«Наскільки мені відомо, по-перше, тоді з заявленими роботами вчасно не впорався підрядник. По-друге, через інфляцію не вистачило фінансування і будівництво довелось призупинити. Тепер ми маємо завершити це будівництво. Окрім школи, в приміщенні буде невеличкий дошкільний заклад на дві групи. В зв’язку з цим проект зазнав змін, але він більш якісний і продуманий, ніж початковий варіант. Тепер сама будівля буде більшою, ніж планували спочатку», – повідомив Роман Пишняк.

Переможцем тендеру на завершення будівництва стало ТОВ «Вест Білдінг Груп».

«Підрядник збудує зовнішні мережі, з’єднає їх із вже завершеними внутрішніми. Також потрібно завершити внутрішні оздоблювальні роботи, встановити санвузли, обладнання для їдальні, щоб в цих стінах могли було комф», – пояснив Роман Пишняк.

За ці роботи компанія отримає 28,6 млн грн. Конкурентом ТОВ «Вест Білдінг Груп» у тендері було лише одне підприємство – ТОВ «Будгарант Плюс», яке встановило на 97 тис. грн вищу ціну.

За інформацією видання «Наші гроші. Львів», ці дві фірми неодноразово конкурували у тендерах та пов’язані між собою. Засновниками ТОВ «Вест Білдінг Груп» є Василина Пулик, Олена Сапіга та Світлана Гринкевич. Остання зареєстрована за однією адресою з Ігорем Гринкевичем, який, за інформацією журналістів «Наші гроші. Львів», «з високою ймовірністю» є батьком співвласника ТОВ «Будгарант Плюс» Романа Гринкевича.

Як повідомляв ZAXID.NET, село Нижня Яблунька стало центром об’єднаної територіальної громади. В селі проживає маже 3 тис. людей.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *