a7c5qfyihsiТУРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

Від 10.11.2016р. № 110 м.Турка

Звіт керуючого справами (секретаря)
виконавчого комітету міської ради про
роботу виконкому у 2016 р. та відвідування
членами виконкому засідань виконавчого
комітету

Відповідно до Регламенту виконавчого комітету Турківської міської ради та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,заслухавши звіт керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Беседіна В.І. про роботу виконавчого комітету Турківської міської ради та відвідування членами виконкому засідань виконавчого комітету у 2016 році,виконком Турківської міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Звіт керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Беседіна В.І. про роботу виконавчого комітету у 2016 році прийняти до відома.
2. Міському голові звернутися до сесії міської ради про заміну членів виконкому на інших,які без поважних причин пропускають більшу половину засідань, а саме :
1. Яворський Ігор Іванович
2. Яцкуляк Микола Петрович

3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Міський голова Когут Г.Й

turkaБез категоріїТУРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РІШЕННЯ Від 10.11.2016р. № 110 м.Турка Звіт керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради про роботу виконкому у 2016 р. та відвідування членами виконкому засідань виконавчого комітету Відповідно до Регламенту виконавчого комітету Турківської міської ради та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,заслухавши звіт керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Беседіна...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!