yak-vstanovlyuvati-lezhachogo-policyayskogoТУРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

Від 20.10.2016р. № 109 м.Турка

Про встановлення пристроїв примусового зниження
швидкості руху транспортних засобів типу «лежачий
поліцейський» по вул..І.Франка,Молодіжна,пл..Ринок,
Міцкевича,С.Стрільців м.Турка

Відповідно до ст.. 19.20 Закону України «Про автомобільні дороги»,ст..7 Закону України «Про дорожній рух» та ст..30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою забезпечення безпеки дорожнього руху пішоходів,зниження швидкості автомобілів,виконком Турківської міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Встановити пристрої примусового зниження швидкості руху транспортних засобів типу «лежачий поліцейський» та відповідних дорожніх знаків по :
– вул..І.Франка ,35 «ц» ( біля церкви УАПЦ «Різдва Христового»)
– вул..Молодіжна,39 (біля Турківського професійного ліцею)
– вул..Молодіжна,68 ( біля Турківського НВК № 2)
– вул..Молодіжна,15 ( біля багатоквартирного житлового будинку)
– вул..Молодіжна,2 (біля багатоквартирного житлового будинку)
– пл..Ринок,4(біля багатоквартирного житлового будинку)
– вул..Міцкевича,15 (біля базару ФОП Катинського О.О.)
– вул..Міцкевича,25 ( біля Турківського районного народного дому)
– вул..С.Стрільців,64 ( біля Турківської дитячої музичної школи)
– вул..С.Стрільців,92 ( біля багатоквартирного житлового будинку)

2. КП «Турківське житлово-комунальне управління» :
2.1. в підрозділі Національної поліції України погодити схему встановлення пристроїв примусового зниження швидкості руху транспортних засобів та відповідних дорожніх знаків на ділянках доріг,де застосовуватимуться пристрої примусового зниження швидкості руху транспортних засобів і у місцях,що передуватимуть ділянкам доріг,де застосовуватимуться пристрої примусового зниження швидкості руху транспортних засобів ;
2.2. Забезпечити :
2.2.1. виконання робіт відповідно до п.1 даного рішення;
2.2.2. виконання робіт по встановленню відповідних дорожніх знаків на ділянках доріг,де застосовуватимуться пристрої примусового зниження швидкості руху транспортних засобів і у місцях,що передуватимуть ділянкам доріг,де застосовуватимуться пристрої примусового зниження швидкості руху транспортних засобів.
3. Міському голові забезпечити фінансування робіт з встановлення нових знаків вулично-шляховій мережі м.Турка та пристроїв зниження швидкості руху транспортних засобів за рахунок коштів міської ради або інших джерел,що не заборонені чинним законодавством України.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти спільно за заступника міського голови з виконавчих питань Набокова Р.В. та начальника КП «Турківське житлово-комунальне управління» Драча В.І..

Схожий запис

1 коментар

  1. навіщо витрачати гроші на тих “поліцейських”, нетреба просто ремонтувати дороги…ось на дорозі по Міцкевича біля автовокзалу влаштовували автоперегони і ніхто не зміг припинити це неподобство, але не ремонтували дорогу і проблема сама по собі пропала – машини рухаються з швидкістю черепахи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *