Рішенням колегії Турківської РДА зобов’язали «Турківське лісове господарство», Турківського ДЛГП ЛГП «Галсільліс» та ДП «Боринське лісове господарство» раціонально використовувати лісові ресурси, зменшити обсяг и суцільних рубок, заміну їх на поступові та вибіркові, особливо в лісових зелених зонах навколо населених пунктів.

Таке рішення колегії райдержадміністрації прийнято 15 грудня.

Окрім того, доручено здійснити створення конкурентних засад формування послуг лісовому господарству приватними підприємствами та фізичними особами-підприємцями. Створювати при лісопідприємствах цехи з метою глибокої переробки лісодеревини на території району. Організувати проведення роз’яснювальної роботи серед населення про відповідальність за самовільні рубки, особливо молодняків хвойних порід. Вжити дієвих заходів щодо покращення роботи підприємств у сфері охорони лісу від незаконних порубок та інших лісопорушень. Забезпечити належне проведення ревізій лісових обходів. При визначенні об’єктів суцільних рубок лісодеревини узгоджувати з органами місцевого самоврядування їх кількість, час та місце проведення робіт.

Згідно з рішенням колегії, будуть організовуватись рейди мобільних груп для перекриття найбільш ймовірних шляхів транспортування лісосировини до лісопильних об’єктів, попередження незаконних рубок, зокрема, ялинок та включати до груп представників громадської ради при Львівському ОУЛМГ та громадських активістів району.

Ще будуть проведені кущові наради з власниками лісопильних об’єктів щодо легалізації найманої праці та попередження незаконних рубок. Та вживатимуться заходи з ліквідації заборгованості зі сплаті податку на лісовий дохід.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *