Завтра   голови  Боберківської , Вовченської, Лімнянської сільських рад,  Турківської  міської та  голова Турківської  районої  ради підпишуть спільні заявки   з  польськими партнерами про  участь у конкурсі Програми Європейського Союзу Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

         31 грудня спливає час подачі заявок до Спільного Технічного Секретаріату у Варшаві на конкурсі Програми Європейського Союзу Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. Обов’язковими умовами подання концепцій до проектів є партнерство між інституціями прикордонних регіонів хоча б однієї з країн, що беруть участь у Програмі, наявність транскордонного ефекту та відповідність одному з пріоритетів: сприяння місцевій культурі та збереження історичної спадщини, підвищення доступності регіонів, розвиток міцного та стійкого до кліматичних впливів транспорту, комунікаційних мереж і систем, спільні виклики в галузі захисту і безпеки та сприяння управлінню кордонами та управління безпекою, мобільністю та міграцією.

У  Турківському районі учасниками конкурсу у статусі партнерів виступили Турківська районна рада, Вовченська сільська рада, Лімнянська сільська рада,Боберківська сільська рада, Турківська міська рада. В сумі на конкурс до Варшави разом з польськими партнерами підготовлено та буде подано 3 заявок-концепцій на загальну суму понад 7,5  мільйонів Євро. Партнерами проектів стали органи місцевого самоврядування,районний сектор Головного управління  Державної Служби з Надзвичайних Ситуацій України у Львівській області та інші інституції Підкарпатського воєводства Республіки Польща. Результати конкурсу мають бути оприлюднені у квітні 2017 року.

Вовченська сільська  рада  планує у  рамках конкурсу  зробити  капітальний ремонт своєї дороги, Лімнянська  сільська  рада планує  прорубати дорожний  коридор капітальним  ремонтом дороги на Старосамбірщину у с Дністрик Старосамбірського району, Боберківська  сільська рада планує капітальним ремонтом  дороги з’єднати  Дністрик  -Дубовий  з Боберкою. Турківський районний сектор Головного управління  Державної Служби з Надзвичайних Ситуацій України у Львівській області  планує  купити нову  пожежну  машину.У  разі  успішного  конкурсного  відбору Європейський Союз надасть 90% коштів при умови, що  українська сторона надасть співфінансування у  розмірі 10%.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *