Упродовж 24 -29 грудня 2016 року під егідою Міністерства молоді та спорту України й за сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України в с. Яворів Турківського району Львівської області тривав чемпіонат України з біатлону та чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат.

 

Загалом в цих представницьких змаганнях взяли участь представники збірних шести областей України (Львівська, Тернопільська, Київська, Харківська, Чернігівська, Сумська) та міста Києва, понад 150 учасників у різних вікових категоріях.

Серед кращих в Україні біатлоністів виявилися Руслан Ткаленко, Андрій Доценко, Артем Тищенко, Валерія Дмитренко, Максим Заровний (старші юнаки), Анастасія Циганова (старші дівчата) (Чернігівська область), Антон Дудченко (Сумська область), Надія Бєлкіна (Київська область), Марія Кручова (Тернопільська область), Оксана Коваленко (старші дівчата) Харківська область та ін.

Кращими в збірній команді біатлоністів Львівщини виявилися:

серед чоловіків

– Ростислав Павлусь – 16 місце в спринтерській гонці, 12 місце в гонці переслідування.

серед старших юнаків.

– Володимир Фірцович – 10 місце в спринтерській гонці;

– Копитко Василь – 13 місце в спринтерській гонці, 11 місце в гонці переслідування.

серед старших дівчат

Городна Юлія – 11 місце в спринтерській гонці.

серед молодших юнаків

– Гелиш Роман – 12 місце в спринтерській гонці, 13 місце в гонці переслідування.

– Якимів Назар – 13 місце в спринтерській гонці, 10 місце в гонці переслідування.

В змаганнях змішаних естафет старші юнаки та дівчата Львівщини фінішували на 6 місці, виступаючи у складі: Городна Юлія, Линда Єлизавета, Копитко Василь, Патласов Олег

Автор: Оксана Вацеба
Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *