Відповідно до ст.16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад” депутатські фракції та депутати місцевої ради періодично, але не рідше одного разу на рік, зобов’язані звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу, об’єднаннями громадян.

Шановні виборці!
Ми, депутати районної ради від фракції ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” надаємо для ознайомлення звіт про роботу нашої фракції «Об’єднання «САМОПОМІЧ» у Турківській районній  за період з 13 листопада 2015 по 14 лютого 2017 р.

За цей період депутати намагаються брати участь в усіх організаційних публічних заходах у закріплених за депутатами радами, участь у роботі постійних депутатських комісіях, Президії районної ради та у сесійних засіданнях районної ради. Працюємо на громадських засадах. На виборах 25 жовтня 2015 року виборці Турківського району довірили нам 3 депутатські мандати. На даний момент, ми закріплені рішенням сесії районної ради за наступними сільськими радами, а саме: Микола Лило – Вовченською сільською радою, Іван Нагайко – Ільницькою сільською радою та Ірина Сорокін – обрана від Розлуцької сільської ради але закріплена за Явірською сільською радою. Також були присутніми на перших організаційних сесіях вищезгаданих сільських рад, і якщо нас запрошують сільські голови, то ми відвідуємо вищезгадані сесії сільських рад.

Постійно звертаємо увагу керівництва району та обласних депутатів на проблеми з якими виборці зверталися до нас. Немає значення, чи це запрошення дирекції школи, чи це індивідуальне звернення громадян. За звітній період до нас надійшло 24 індивідуальних та 3 колективних звернень. Усі вони направлені у відповідні інстанції для вирішення. Турківська районна рада являється органом представницьким, а не виконавчим. Складна соціально-економічна ситуація поглиблює проблеми малозабезпечених громадян, родин з низьким рівнем доходу, тому люди часто звертаються з проханням про фінансову допомогу. Намагаємось, як депутати, відгукнутися на ці звернення, надати допомогу, або, принаймні, порадити, як можна вирішити дане питання.
Депутатський річний фонд матеріальних допомог, який становив у 2016 році 5 тисяч гривень на рік для одного депутата, ми скерували для надання матеріальної допомоги на лікування та придбання ліків важкохворим, малозабезпеченим категоріям населення.

За звітний період нами подано 11 звернень:

1. Звернення до обласних депутатів про необхідність надання автобуса-школярика для Вовченського НВК.

2. Звернення до керівництва Турківського району про заборону на 10 років будь-яких суцільних вирубок лісу.

3. Громадською організацією «Агенція регіонального розвитку Турківщини» поданий проект про  святкування 24-25 липня 2016 р. другого «Еко-культурного фестивалю “День Дністра – 2016”.

4. Надіслано Депутатське звернення з проханням продовжити автобусний маршрут “Турка – Вовче – Турка” о 09:30 хв. із зупинки “коло Ліди” нижнього кінця села Вовче.

5. Надіслано Депутатське звернення до голови Турківської РДА про направлення клопотання до Львівської ОДА на проведення конкурсу нового автобусного маршруту “Лопушанка – Львів” з відправлення о 17:45 годин з с. Лопушанки.

6. Надіслано Депутатське звернення до Олега Березюка «Про повернення громаді села Вовче незаконно відчужених сусіднім сільрадам (Шандровецька, Верхньояблунська) 600 га земель лісового фонду Вовченської сільської ради».

7. Підготовлено звернення від Турківської районної ради до голови фракції ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” ОЛЕГА БЕРЕЗЮКА “ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ВІДКРИТТЯ МИТНИХ ПЕРЕХОДІВ “БОБЕРКА-ЖУРАВИН” ТА “ЛОПУШАНКА-МІХНОВЕЦЬ” на території Турківського району.

8.Звернення до ВРУ та КМУ про недоцільність внесення змін у Конституцію у частині надання особливого статусу Донбасу.

9.Звернення до голові фракції у ВРУ «Про внесення змін у Земельний кодекс України відносно надання повноважень органам місцевого самоврядування самостійно розпоряджатися земельними ділянками за межами населеного пункту».

10. Звернення про необхідність повернення пільг для проїзду інвалідам та пенсіонерам або відшкодування таких витрат у грошовій формі – збільшивши пенсію.

11.Подано спільне звернення від Ірини Сорокін та Світлани Савчак відносно поновлення мобільного зв’язку оператором «КИЇВСТАР» на території Розлуцької сільської ради та відновлення  обласного автобусного  маршруту  до м Турка.

12.Підготовлено та подано на конкурс мікропроектів Львівської обласної ради спільно із Вовченською сільською радою проект «Реконструкція вуличного освітлення вул Центральна у с Вовче». Встановлено тридцять нових вуличних ліхтарів у центрі села Вовче.

13. Підготовлено та подано на конкурс мікропроектів Львівської обласної ради спільно із Вовченською сільською радою проект «Реконструкція Народного дому у с Вовче». Перекрито дах.

14.Проведено другий «Еко-культурний фестиваль «День Дністра 2016».

15. Надано консультації з написання проектів обласного конкурсу мікропроектів 30 громадам Турківського району.

16.Надіслано депутатський запит до голови Турківської РДА з проханням пренести час відправлення автобуса «Львів- Дністрик» або «Турка – Хащів» з 16:00 год на 16:25 год, після відправлення з м Турка електропоїзда «Львів- Сянки».

17.Направлено депутатський запит до філії ПП «УКРТЕЛЕКОМ» з проханням зменшити абонентську плату за користування послугою «Інтернет» у м Турка та районі.

18.Проведено зустріч з представниками польської гміни Нозджець з питань подання концептуальної записки спільного проекту» «Капітальний ремонт дороги у с Вовче» в рамках транскордонного співробітництва Програми Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 рр.

Іван Нагайко спільно із сільським головою Ільницької сільської ради Романом Ільницьким відновили три автобусні зупинки, обгородили шкільний стадіон, відремонтували два мости, облаштували молитовні станції «Хресної дороги». Підготовлено проект громади села Закіпці «Реконструкція школи у с Закіпці(перекриття даху)”.

Представники ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” сьогодні відсутні в виконавчій владі району. Але через роботу депутатів в місцевих радах, ми повинні працювати над покращенням добробуту жителів нашого Турківського району.
Постійно співпрацюємо з депутатами обласної ради Михайлом Дзюдзем та Іваном Собком .
Дякуємо головам сільрад с Вовче, с Розлуч та с Ільник за співпрацю. Ми можемо продовжувати нарікати, а можемо почати крок за кроком діяти на співпрацю і підтримку ініціатив наших громад.
Дякуємо, всім фракціям Турківської районної ради, що своїм голосуванням підтримали наші ініціативи. Без Ваших голосів, ми не змогли б нічого зробити, оскільки районна рада складається із представників 8 фракцій та є органом колегіальним, а не індувідуальним. Недарма у народі кажуть: “Один у полі не воїн». Всі рішення приймаються за підтримки та при співпраці з усіма партіями в районній раді.

Голова фракції  у  Турківській  районній  раді   Микола  ЛИЛО.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *