Закупівля товарів через систему ProZorro зробленна таким чином, що покупець до завершення торгів не може знатискільки учасників торгів зареєструвалися і які ціни пропонують за свій товар. Покупець дізнається тільки кінцевий результат торгів, якщо такі відбулися.
Тендер на закупівлю сміттєвоза два рази не відбувся через те, що ніхто не захотів приймати в ньому участь. Після других торгів нами було відправлено 9 звернень – пропозицій про участь у торгах тим фірмам, які вже вигравали такі тендери. Ця інформація збережена на електронній пошті міської ради, її легко перевірити. Я особисто мав телефонні розмови з потенційними продавцями таких автомобілів. Нам пропонували новий одномостовий МАЗ з сміттєвим бункером на 8 кубів (обов’язкова вимога – 18 кубів) за 1200000 грн, така ж машина, але з бункером на 18 кубів коштувала би 2200000 грн. Всі інші потенційні продавці могли запропонувати лише машини з коробкою – автоматом і одним ведучим мостом.
Але вони відмовлялися від вимоги гарантійного обслуговування на протязі одного року (обов’язкова вимога договору). Якщо би торги не відбулися за третім разом, гроші були би повернуті в обласний бюджет і місто би не мало сміттєвоза.

                       Торги відбулися і переможцем системою Прозоро був визнаний підприємець Маркович з ціновою пропозицією 1176000 грн. У встановлений термін (на протязі 5 днів), ним були подані всі необхідні оригінали документів. Згідно розпорядження, була створена комісія для огляду машини. Пропонувався МАН 2001 року випуску, Євро 2, пробіг – 390000 км. Технічний стан автомобіля не задовольнив комісію, тоді був запропонований альтернативний варіант, який повністю відповідав тендерним вимогам – автомобіль КАМАЗ. Цей автомобіль виготовлений в Польщі у 2007 році, Євро 3, пробіг – 69000 км., двохмостовий, бункер з роторпресом для трамбування сміття і з гідравлічною системою управління
бункером (замість електронної). Машина обладнана автономним обігрівом двигуна і кабіни. Машина у відмінному технічному стані, всі 10 скатів – нові. Врахувавши всі за і проти (в тому числі і вартість можливих запасних частин, складності ремонту), комісія прийняла рішення про визначення даного автомобіля, як такого, який переміг у тендері.

                   Тепер кілька слів про сміттєвоз ІВЕКО, який подається як альтернативний за ціною 13000 доларів. Цей автомобіль знаходиться біля Львова (на об’їзній дорозі). Власник готовий віддати його і дешевше, тому що мотор потрібно ремонтувати (гонить масло), на рамі є тріщина, ходова потребує ремонту і
електроніка також (ми оглядали цю машину). Все це легко перевірити.

                    До речі, після того як наш тендер відбувся,двічі дзвонили з департаменту екології обласної ОДА і перепитували чи дійсно тендер відбувся, бо 9 тендерів не відбулися і виділені кошти повернули назад у зв’язку з тим, що ніхто не подав пропозиції.

                       Ще раз пояснюю, що міська рада не впливає на ціну, за якою купується товар. Це визначає система Прозоро.
 На разі всю тендерну документацію по сміттєвозу вилучила прокуратура, яка веде контроль за використанням бюджетних коштів.

turkaБез категоріїЗакупівля товарів через систему ProZorro зробленна таким чином, що покупець до завершення торгів не може знатискільки учасників торгів зареєструвалися і які ціни пропонують за свій товар. Покупець дізнається тільки кінцевий результат торгів, якщо такі відбулися. Тендер на закупівлю сміттєвоза два рази не відбувся через те, що ніхто не захотів приймати...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!