Вже багато років, як мешканці вовченського та  ясеницького куща користувалися дуже вигідним автобусним маршрутом, що пов’язував Турківщину із Дрогобиччиною. Але три місяці тому ранковий рейс (7 год. 45 хв.) «Дністрик – Турка – Борислав» чомусь зник із свого звиклого для людей рейсу. Останнім часом взагалі перестали пускати цей автобус, а доїхати до Турки на роботу до 09:00 год з Жукотина, Вовчого, Шум’яча та Прислопа стало нереально, бо сісти на маленьку маршрутку «Лопушанка – Хащів – Лімна – Бережок –Жукотин – Вовче – Шумяч – Турка» о 8:10 год у Жукотині та Вовчому вже неможливо.

І ось уявіть, в 7:20 маршрутка з Лопушанки до Турки їде переповненою вже у Лімні, а вже в Жукотині салон набивається так, що люди кричать, а діти, яких везуть до лікарні в Турку, плачуть. У Вовчому ті, хто добирається до Турки, пересідають на будь-який інший транспорт та  просять всій владі у  районі  та  в області  “здоров’я”. Цей рейс розказують самі водії на 100% прибутковий але з невідомих для людей  причин він  чомусь не обслуговується,  а  влада  не  оголошує  новий конкурс для  відновлення хорошого  маршруту. 
Від безладу з транспортом страждають пасажири, – люди які мали би бути головними дійовими особами у всіх можливих транспортних схемах. Та, на жаль, їх сприймають приватні  бізнесмени  з  пасажирського  перевезення лише як живі гривні.

turkaБез категоріїВже багато років, як мешканці вовченського та  ясеницького куща користувалися дуже вигідним автобусним маршрутом, що пов’язував Турківщину із Дрогобиччиною. Але три місяці тому ранковий рейс (7 год. 45 хв.) «Дністрик - Турка – Борислав» чомусь зник із свого звиклого для людей рейсу. Останнім часом взагалі перестали пускати цей автобус,...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!