Розпорядження голови Турківської районної державної адміністрації №39 від 20.02.2017 року. 

Відповідно до Закону України «Про дорожній рух» та постанови Кабінету Міністрів України від 30 березня 1994 року №198 «Про затвердження Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правила користування ними та охорони» та в зв`язку з інтенсивним утворенням пучин на автошляхах району:

  1. Обмежити рух важкого транспорту вантажопідйомністю більше 10 тонн, лісовозів, гусеничних тракторів, тракторів марки Т-150К на період з 27 лютого 2017 року по 01 травня 2017 року (або до повного затухання пучин) на дорогах загального користування, крім доріг: Бориня – Мохнате, Нижнє Гусне – Верхнє Гусне, Нижнє Гусне – Кривка.
  1. Турківському відділенню поліції Самбірського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області (Роль Д.Б.) та Турківському ДРП філії «Старосамбірський райавтодор»   (Роздольський М.М.) забезпечити виконання розпорядження.
turkaБез категоріїРозпорядження голови Турківської районної державної адміністрації №39 від 20.02.2017 року.  Відповідно до Закону України «Про дорожній рух» та постанови Кабінету Міністрів України від 30 березня 1994 року №198 «Про затвердження Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правила користування ними та охорони» та в зв`язку з інтенсивним...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!