РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ №44 від 23.02.2017 “Про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Турківській районній державній адміністрації”

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада    2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»:

  1. Утворити ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Турківській районній державній адміністрації та затвердити її склад, згідно з додатком.
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Лило Ю.Д.
  2. http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/996-2010-%D0%BF/page
turkaБез категоріїРОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ №44 від 23.02.2017 “Про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Турківській районній державній адміністрації” На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада    2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»: Утворити ініціативну групу з підготовки установчих зборів...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!