Депутати Львівської міської ради на сесії 2 березня підвищили посадові оклади педагогічним працівникам навчальних закладів освіти та культури, які фінансуються за рахунок коштів міського бюджету м. Львова. Відтак, зарплата педагогічних працівників дошкільних та позашкільних навчальних закладів зросте на 1200-1500 грн.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Як йдеться в інформаційній довідці, згідно із прийнятим рішенням уряду, посадові оклади педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів, що фінансуються за рахунок коштів освітньої субвенції підвищуються на два тарифні розряди.

Збільшення посадових окладів педагогічних працівників всіх інших закладів та установ освіти, які фінансуються за рахунок коштів міського бюджету, зокрема дошкільних та позашкільних навчальних закладів, відбуватиметься з 1 вересня 2017 року.

Водночас уряд дозволив органам місцевого самоврядування самостійно приймати рішення щодо підвищення тарифних розрядів педагогічних працівників закладів та установ освіти, які фінансуються за рахунок коштів міського бюджету до 1 вересня 2017 року.

З метою зменшення соціальної напруги, що виникла у трудових колективах дошкільних та позашкільних навчальних закладів м. Львова через прийняте рішення уряду щодо підвищення посадових окладів, депутати підвищили з 1 лютого 2017 року на два тарифні розряди посадові оклади педагогічних працівників навчальних закладів м. Львова, які фінансуються за рахунок коштів міського бюджету у межах затверджених видатків на галузь «Освіта» в 2017 році.

Відтак, зарплата вищезгаданих педагогів зросте на 1200-1500 грн.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *