Тепер жителям району не потрібно додатково витрачати свій час та гроші, їдучи до САМБОРА чи СТАРОГО  САМБОРА, щоб виготовити закордонний паспорт. Тепер це можна зробити й у ТУРЦІ. Податки з  кожного  виготовленого паспорта залишаться  у  нашому  місцевому  бюджеті,  а  мешканцям не  потрібно  витрачати  кошти та  час  на  доїзд в  інші  райони.

З 01 березня, як розповів начальник Турківського районного сектору державної міграційної служби у Львівській області Оксана  Бабунич, вони почали приймати заяви на виготовлення закордонних паспортів. Уже подано та прийнято близько 50 заяв. Виготовлення у районі паспорта для закордонних поїздок стало можливим після того, як скооперованими зусиллями Турківської районної ради  виділено кошти для придбання необхідного обладнання. Таке обладнання не з дешевих, вартість його понад 90 тисяч гривень.

Наразі  виникла  проблема  з  примішенням  для  міграційної  служби, військовий  комісаріат  наполягає  на   вивільнені  кабінетів у  яких  на  даний  момент  знаходиться  міграційна  служба, а  міська  рада  не  пропонує  жодного  нормального приміщення, бо кажуть,що “попередніки” все  роздали   в довготривалу  оренду “під бізнес”.

Термін виготовлення і вартість

Законодавчо закріплено 7 або 20 робочих днів, упродовж яких виготовляють документ. Звичайний паспорт коштуватиме 495,47 грн, паспорт з електронним чіпом (біометричний) – 561,47 грн.

Якщо клієнт хоче пришвидшити процес виготовлення паспорту – не за двадцять робочих днів, а за сім – то сума державного мита й плати за адмінпослугу множиться на два (752,62 грн для звичайного паспорта і 818,62 грн для біометричного ).

Як виготовити закордонний паспорт для дитини

Вносити в закордонний паспорт дитину вже не можна. Дітям виготовляють окремий паспорт, який змінюється кожні 4 роки, аж до 16-ти років. Щоб зробити закордонний паспорт для дитини необхідна присутність батьків, оригінали їх паспортів і довідка про місце проживання.

«Термін виготовлення дитячого паспорту приблизно такий самий, як і для дорослих. Однак є різниця у вартості. Наприклад, для дитячого паспорту не потрібно платити за адміністративний збір, а лише за послуги».

turkaБез категоріїТепер жителям району не потрібно додатково витрачати свій час та гроші, їдучи до САМБОРА чи СТАРОГО  САМБОРА, щоб виготовити закордонний паспорт. Тепер це можна зробити й у ТУРЦІ. Податки з  кожного  виготовленого паспорта залишаться  у  нашому  місцевому  бюджеті,  а  мешканцям не  потрібно  витрачати  кошти та  час  на  доїзд в...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!