Ви, напевне, мали намір мене образити, постійно наголошуючи на словах «колишній міліціонер»? Даремно. Правильно написав один із дописувачів у соцмережах, де Ви тихенько виклали своє звернення – колишніх міліціонерів не буває.

І я горджуся тим, що працював в ОВС, особливо роботою в карному розшуку. Я, принаймні, в цьому житті хоч десь працював, на відміну від підприємців, які за безцінь поскуповували комунальну власність, не побудували в місті жодного закладу і продовжують «замилювати» людям очі своїм «патріотизмом».

Щодо моїх друзів, то не Вам їх вибирати і розповідати, що дружити потрібно з тим, хто виказав недовіру колишньому меру. Ви її не виказали, а по дикунськи викинули людину в смітник. Тоді, що зараз мають зробити люди з тим, який сьогодні сидить в цьому кріслі?! У мене багато друзів із різних соціальних верств населення, з різними статками, з різними політичними поглядами. І мені абсолютно однаково, які в них думки і погляди. Саме це й називається дружбою. Мої погляди і думки на сьогоднішню ситуацію в місті теж не залежать від політичних чи інших поглядів. Я просто аналізую отриману інформацію і факти, після цього роблю висновки.

У мене є ще багато моїх братів, яких я «придбав» на фронті в 2014-2015рр. І серед них теж є колишні міліціонери, які сьогодні в статусі пенсіонерів і будучи одними з перших добровольців – пішли в ЗСУ.

На рахунок технологій «Кісільов-TV» – на відміну від Вас, ці технології я відчув на собі. З такими «Ура-патріотами», як Ви, нам не треба ні зовнішнього ворога, ні «кісільових». Ви державу розділите і без них, а поясните людям, що все це по закону, бачте бізнес був збитковим, бачте політичне замовлення і т.д.

До речі, рекомендую з’їздити хоча б один раз до хлопців на «нуль». Легко бути волонтером давши, образно кажучи, 100 гривень. Повторюсь – таких волонтерів більша половина Турківського району… Я розумію, що не всі можуть сьогодні служити в армії, причини різні: сімейні, релігійні і т.д. Але Вам особисто нічого не заважає. Тим більше, що Ви сьогодні регулярній армії допомагаєте «по волонтерських цінах», а бізнес збитковий – є можливість «підзаробити».

Бізнес! Це прокляте слово, яке сьогодні не дає завершити війну в державі… Ви як «бізнесмен» (не буду тут вказувати, як Вас і Вам подібних називають люди в м. Турка) не відчуваєте різниці між власним майном, майном громади і держави. Тому ми, звичайні «голодранці»-українці, дякуючи таким-от «бізнесменам», сьогодні виживаємо у власній державі. Ви рветесь спочатку до влади, а отримавши владу – намагаєтесь будь-якою ціною відкусити найбільший шмат від владного пирога, пишете закони «під себе» за якими Вам все, а бідному українцю – нічого.

Ви кажете, що на придбання сміттєвозу поступили кошти з обласного (державного) бюджету, тому й контролювати мала не міська рада. Може п. Шиян не знає, але з державного бюджету пенсіонери отримують пенсії, лікарі, вчителі, державні службовці – заробітну плату. Частина бюджету іде на оборону, а у нас триває війна.

Позиція «Іди і зроби…» з Вашої сторони викликає сміх і підтверджує, що коли прийшли до міської ради, ні Ви, ні Ваші ручні мери і депутати не мали елементарного розуміння, як працювати. Сьогодні Ви не можете справитись із своїми обов’язками і тому постійно чути від Вас «Іди і зроби», від заступника голови: «Не подобається – зроби сам», від голови: «Я не компетентний. Я не фахівець.» Тоді не можу зрозуміти для чого було брати участь у виборах? Щоб позмагатись і щось комусь довести? Так тут Вам не спортивні змагання в шкільному спортзалі! ЦЕ ДОЛІ ДЕКІЛЬКОХ ТИСЯЧ МЕШКАНЦІВ МІСТА. Не фахівці, то найміть на роботу фахівців…

Чи «Іди і зроби» – це Ви вже мені пропонуєте іти на посаду мера? Ну тоді мушу Вас засмутити – я на цю посаду ніколи не претендував і не збираюсь балотуватись. Кожен повинен займатись тим, що вміє. А бути аматором, спекулюючи патріотичними лозунгами досягати мети я не хочу. Я пенсіонер і вважаю, що такі люди, як я мають залишатись вдома, а молодь має працювати. Ми лиш можемо вчити їх своїм досвідом, розповідаючи про свої помилки.

Хотів би ще щось відповісти, але багато чого в коментарях до Вашої «гучної» заяви сказали дописувачі. Тому раджу почитати та зрозуміти, що сьогодні люди думають про Вас. Я теж не прихильник анонімних коментарів, але розумію, що коли обговорюється справа такого роду, то можливо люди й бояться за своє життя та здоров’я.

На завершення лише маленьке зауваження щодо Ваших «закликів» єднатись, сила в єдності, ворога ми здолаємо разом. Може Вам це й не зрозуміти, але ми вже об’єднались. Нас об’єднала війна. І якщо в середині нашого братства і будуть якісь непорозуміння, то вирішимо їх самі і без ….

Так, до відома, двічі на місяць в Турківській РДА проводиться засідання Координаційної ради надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей, спільно із Громадською радою при РДА. До складу Громадської ради входять представники різних громадських формувань, в тому числі й Вашої. Всі завжди з’являються на засідання. Проте, представника ГО «Майдан Турківщини» та Турківької міської ради (а сьогодні це вже одне й теж) я жодного разу не бачив.

Я вступив до ГО «Майдан Турківщини» по тій же причині, що й багато інших людей – з надією на зміни в державі, в районі, в місті… Питання до Вас, п. Шиян, чому Ви вступили до цієї організації? Бо у Вас є одна «крута» фотографія з Революції Гідності і це було таким «пропускним квитком»? Чи для того, щоб полегшити ведення і розширення свого бізнесу в місті? Як же по іншому назвати той факт, що влітку 2016 року сесією Турківської міської ради було прийнято рішення про звільнення Вас від сплати боргу майже на 100 тисяч гривень!!! Це при тому, що в бюджеті немає коштів на зарплати тим же ж вихователям садочків. І знову Ви скажете, що все законно, рішення приймала сесія.

Але мова не про законність, а совість. Ви наплювали на всіх, бо Ваш бізнес важливіший. По цьому факту була відкрита кримінальна справа, але так, як рішення прийняте сесією, то нікого так і не притягнули до відповідальності. Повезло ж Вам з депутатами – все вирішують, що у Ваших інтересах. Такого «доброго» скликання вже давно не було в міській раді.

Микола Коноваленко, колишній працівник міліції, «Опер», учасник АТО, заступник голови ГО «Учасники АТО Турківщини»

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *