Мрія кожної людини – бути щасливою та бачити щасливими своїх дітей, зробити їх майбутнє безхмарним та світлим. Але є сім’ї, які вимушені боротися за життя своїх дітей та змиритися з тим, що їх дитина не така, як інші…, а «дитина з обмеженими фізичними можливостями». Досить часто саме такі діти залишаються сам на сам зі своїм болем, з гірким почуттям несправедливості, зі своєю хворобою.

Саме для того, щоб підтримати таких дітей, не залишитися осторонь від їх проблем, допомогти їм відчути себе повноцінною частинкою суспільства, Турківський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить районний фестиваль дитячої творчості та мистецтва «Крізь терни – до зірок» (для дітей з обмеженими можливостями). Даний захід планується провести в травні 2017р. в Турківському районі.

Турківський РЦСССМ звертається до сімей, що проживають на території району, і в яких є проблеми дитячої інвалідності, з проханням долучитися до участі у фестивалі «Крізь терни – до зірок».

За довідками звертатися до районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Турка, вул. Молодіжна, 25, або за тел. 3-15-86; 0666447833; 0956009236.

Заявки на участь у фестивалі приймають до 20 квітня 2017 року.

Тетяна СЕНЧИШИН, фахівець із соціальної роботи І категорії Турківського РЦСССМ.

Газета “Бойківщина” №12,2017

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *