04 квітня 2017 року о 1600год. в кабінеті секретаря міської ради (м. Турка, пл. Ринок, 26, ІІ поверх) розпочнеться засідання постійної депутатської комісії по земельних питаннях. Голова комісії Миньо А.Я. запрошує усіх заявників та бажаючих взяти участь у роботі комісії.
Порядок денний:
1. Заява КП «Турківське житлово-комунальне управління» щодо здійснення обмірів земельних ділянок, які знаходяться під комунальними будинками в м.Турка, по кожній вулиці окремо.
2. Заява Петришака Романа Володимировича про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування магазину по вул.Міцкевича,11 а площею 0,0028га. з подальшим викупом земельної ділянки.
3. Заява Сенюги Тетяни Олександрівни щодо внесення змін в п.1 рішення сесії №576 від 30.01.2017.
4. Повторний розгляд звернення Турківської районної ради від 28.02.2017 №05-04 Вих 105 щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для обслуговування нежитлової будівлі по вул.Травнева, 98 б-1.
5. Розгляд заяви Слободнюк Марії Омелянівни щодо долучення земельної ділянки по вул.Молодіжна, 17 «А» орієнтованою площею 0,0013 га для обслуговування житлового будинку.
6. Заява Прик Ольги Миколаївни про надання дозволу на виготовлення технічної документації по встановленню та відновленню меж, на земельну ділянку для ОЖБ, господарських будівель та споруд по вул.Середня, 24 орієнтованою площею 0,100 га з подальшою передачею в оренду.
7. Заява Кузьмак Деоніза Омеляновича, щодо встановлення меж на приватизовану земельну ділянку та прийняття законних мір до самовільної забудови сусідом Павлик М.В.
Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *