ViewtyПролунав останній дзвоник…Розпочинаються канікули…А Турківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 готується до проведення капітального ремонту, який став можливим в рамках співпраці із Українським фондом соціальних інвестицій.

То ж знаменно, що в день останнього дзвоника – 30 травня, у Турківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 проведено розкриття тендерних пропозицій для відбору підрядної організації на виконання ремонтно-будівельних робіт школи. Це перший тендер у районі.

Засідання тендерного комітету та розкриття поданих пропозицій проходило у приміщенні навчального закладу за участі членів Агенції по впровадженню, консультантів та працівників УФСІ, а також представників підрядних організацій.

На розгляд було подано 3 Тендерні пропозиції, які опісля вивчення та аналізу дозволять визначити переможця, з яким і буде підписано договір на виконання ремонтно-будівельних робіт.

Водночас відібрано кандидатуру для здійснення технічного нагляду за об’єктом, який спільно із технічним консультантом Фонду та членами Апв контролюватимуть хід робіт на об’єкті.

Консультант із соціальних питань – Н.Костіна

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *