У п’ятницю, 28 квітня, Конкурсна рада розподілила додаткових 10 млн грн, виділених обласною радою в межах Програми з проведення  конкурсу мікропроектів місцевого розвитку 2017.  За ці кошти в області вдасться реалізувати ще 75 проектів.

Проект  громади села  Розлуч “Заходи з енергозбереження по Розлуцькому НВК ( капітальний ремонт) Турківського району Львівської області”  долучено  до  списку  потенційних  переможців  конкурсу Львівської  обласної  ради. Про  це  повідомив  депутат  Львівської  обласної  ради  Михайло  Дзюдзь.

Розподіл коштів здійснено, виходячи із попереднього рішення КР щодо першочергового дофінансування «освітньої галузі» та 29-ти соціально важливих проектів.

Як зазначив начальник відділу  з питань реалізації проектів місцевого розвитку, МТД та ЗЕЗ Іван Собко, розподіл 10 млн грн. виглядає наступним чином:

–          освітня галузь – 4,6 млн грн, що дасть можливість дофінансувати 37 проектів. З переліком можна ознайомитися тут.

–          соціально важливі проекти – 4,4 млн грн. (29 проектів). Перелік тут

–          вуличне освітлення – 950 тис. грн. – (9 проектів). Перелік тут.

За підсумками засідання КР затвердила 75 потенційних переможців та зобов’язала їх до 31 травня 2017 року надіслати в секретаріат КР (microproekt@gmail.com) належно завірені скан-копії рішень сесій органів місцевого самоврядування про забезпечення бюджетного співфінансування.

Як зазначив заступник голови облради Володимир Гірняк, ті, хто з 75 потенційних переможців до визначеного терміну не подадуть цих рішень,  вибудуть з переліку.

Також за пропозицією співголів КР було дано доручення  секретаріату до 1 липня 2017 року опрацювати зміни та доповнення до діючої Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів на 2018 рік.

turkaБез категоріїУ п’ятницю, 28 квітня, Конкурсна рада розподілила додаткових 10 млн грн, виділених обласною радою в межах Програми з проведення  конкурсу мікропроектів місцевого розвитку 2017.  За ці кошти в області вдасться реалізувати ще 75 проектів. Проект  громади села  Розлуч 'Заходи з енергозбереження по Розлуцькому НВК ( капітальний ремонт) Турківського району Львівської...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!