Про доцільність відкриття контрольно-пропускного пункту “Лопушанка -Міхновець” на українсько-польському кордоні у Турківському районі Львівської області.

ФІНАНСОВА, ПОДАТКОВА, МИТНА ПОЛІТИКА

Його відкриття сприятиме, в першу чергу, економічному, культурному, туристичному розвитку наших теренів. Спільний українсько-польський кордон це вагома перевага Турківського району, яку ми зараз, на жаль, не використовуємо повністю. Щоб  підтримати  петицію  натисни  тут https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/1183
turkaБез категоріїПро доцільність відкриття контрольно-пропускного пункту 'Лопушанка -Міхновець' на українсько-польському кордоні у Турківському районі Львівської області. ФІНАНСОВА, ПОДАТКОВА, МИТНА ПОЛІТИКА Його відкриття сприятиме, в першу чергу, економічному, культурному, туристичному розвитку наших теренів. Спільний українсько-польський кордон це вагома перевага Турківського району, яку ми зараз, на жаль, не використовуємо повністю. Щоб  підтримати  петицію  натисни...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!