Цей тиждень приніс нашому ліцею велику радість-зайняте перше місце у II етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Львівської області з професії “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування”.Конкурс відбувся на базі Львівського вищого професійного політехнічного училища.Переможцем став учень 3 курсу-Сербін Віктор Михайлович.

Конкурс складався з 2 частин-теоретичної та практичної.Теоретична частина складалася з 60 питань по дисциплінах “Спецтехнологія” та “Електротехніка”.

Під час виконання практичної частини Віктор виконував 3 завдання:

1.Складання схеми реверсу короткозамкнутого ротора із блокуванням.

2.Складання схеми і підключення ламп освітлення з двополюсним вимикачем.

3.Пошук несправностей при монтажі ел.схеми нереверсивного підключення короткозамкненого асинхронного двигуна.

Максимальна оцінка за практичну частину-200 балів.

Сербін Віктор чудово справився з поставленими завданнями та отримав перемогу на цьому етапі конкурсу.А ми віримо в те,що він покаже хороші результати і у фіналі конкурсу. 

turkaБез категоріїЦей тиждень приніс нашому ліцею велику радість-зайняте перше місце у II етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Львівської області з професії 'Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування'.Конкурс відбувся на базі Львівського вищого професійного політехнічного училища.Переможцем став учень 3 курсу-Сербін Віктор Михайлович. Конкурс складався з 2 частин-теоретичної...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!