З метою визначення стану експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування, вулиць населених пунктів та залізничних переїздів після закінчення зимового сезону та належної підготовки їх до літнього періоду експлуатації у період з 17 квітня по 10 травня 2017 року проводиться весняний комісійний огляд.

Для забезпечення безпеки дорожнього руху та запобіганню руйнуванню дорожного полотна, працівники поліції, які виконують функції із забезпечення безпеки дорожнього руху, спільно з представниками дорожніх організацій під час обстеження фіксуватимуть стан покриття проїзної частини (наявність деформацій у вигляді ямковості, осідань, колійності та ін..), узбіч, придорожніх територій, тротуарів, технічних засобів організації дорожнього руху, зовнішнього освітлення, тощо. Буде перевірено облаштування залізничних переїздів, через які здійснюється автобусний рух.    За порушення правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг і вулиць, залізничних переїздів, інших дорожніх споруд, винних осіб буде притягнено до адміністративної відповідальності.

Інспектор з дорожнього нагляду

Турківського ВП Самбірського ВП

ГУНП у Львівській області

капітан поліції

Цапович М.П.

turkaБез категоріїЗ метою визначення стану експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування, вулиць населених пунктів та залізничних переїздів після закінчення зимового сезону та належної підготовки їх до літнього періоду експлуатації у період з 17 квітня по 10 травня 2017 року проводиться весняний комісійний огляд. Для забезпечення безпеки дорожнього руху та запобіганню руйнуванню...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!