Телеканал Перший Західний уже завтра готує надзвичайно зворушливе і тепле свято у містечку Турка – саме там ми зніматимемо особливий випуск улюбленого МЕГАшоу “Караоке на селі”. Завтра, 20 травня, о 16.00 на центральній площі імені Тараса Шевченка у Турці спеціально до Міжнародного дня захисту дітей до благочинної акції «Зігріті добром» від Благодійного товариства «Мій тато захищає Україну» ми долучаємося створенням найчуттєвішого і найяскравішого свята для діток!!!
Запрошуємо усіх мешканців Турки та гостей разом з нами потішитися талантам і вмінням дітей, подарувати їм радість, яскраві емоції і наше батьківське тепло!
Побувати на цьому цікавому розважально-відпочинковому дійстві вже зголосилися 200 дітей учасників АТО, дітей Героїв Небесної Сотні та дітей із багатодітних сімей, які проживають у сільській місцевості на Турківщині.
Отож, буде точно весело, радісно і….непередбачувано! Адже наші партнери і спонсори програми з величезним бажанням та ентузіазмом уже готуються тішити малечу безліччю сюрпризів та подарунків:-)
Ну а вся команда телеканалу позитивних змін уже в очікуванні

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *