Учора вранці, на околиці села Шегині, що поблизу кордону з Польщею, місцеві жителі бачили невідомого, який прямував в бік кордону. Мешканці негайно зателефонували дільничному інспектору прикордонників і вже за декілька хвилин група реагування розшукала незнайомця. Ним виявився громадянин Республіки Молдова, 1974 року народження, який напередодні легально прибув в Україну та вирішив подорожувати далі незаконно. Чоловік пояснив, що прямує до Євросоюзу у пошуках роботи, однак підстав та відповідних засобів для легального в’їзду до Польщі у нього немає.

Через деякий час, на гірській ділянці українсько-польського кордону, на залізничній станції в селі Сянки прикордонники затримали невідомого, без документів. Чоловік зазначив, що він є громадянином Азербайджану, певний час нелегально працював в Україні, а власний паспорт він загубив. Прикордонники з’ясували, що громадянин перебуває на території України незаконно і відносно нього є рішення суду про примусове видворення. Також з’ясовуються обставини справи, щодо можливої спроби незаконного порушення державного кордону України зазначеною особою.

Наразі обох чоловіків затримано в адміністративному порядку, рішення по справах прийматиме суд.

turkaБез категоріїУчора вранці, на околиці села Шегині, що поблизу кордону з Польщею, місцеві жителі бачили невідомого, який прямував в бік кордону. Мешканці негайно зателефонували дільничному інспектору прикордонників і вже за декілька хвилин група реагування розшукала незнайомця. Ним виявився громадянин Республіки Молдова, 1974 року народження, який напередодні легально прибув в Україну...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!