Сьогодні  по  Турці  проїхався  важкозагружений  автомобіль із  свіжозрубаним  лісом. Приватні  підприємці  без  проблем  купляють  собі  рубки  у ДП Львівської  обласної  ради “Турківський  “Галсільліс” у  нашому  районі та  проводять  рубки у  заборонений  період. Керівники  міняються,  а  ліс бойківський стабільно  рубається. 

З 1 квітня по 15 червня, в період масового розмноження диких тварин, на всій території України вводять так званий «Сезон тиші».

 Про це повідомляють на сайті Комітету ВРУ з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

«У цей період у лісах заборонено будь-які заходи, що є джерелом підвищеного шуму та неспокою. Серед них – санітарні рубки лісу, стрілянина, вибухові роботи, феєрверки, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах, використання двигунних маломірних суден», – ідеться у статті 39 Закону України «Про тваринний світ».

У зв’язку з цим комітет звернувся на адресу Міністерства оборони України, Державного агентства лісового господарства України та обласних державних адміністрацій з вимогою забезпечити контроль за дотриманням «Сезону тиші».

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *